امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101075
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در شصت و ششمین نشست خبری امروز خود با اصحاب رسانه ضمن محکوم کردن

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در شصت و ششمین نشست خبری امروز خود با اصحاب رسانه ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی، گفت: متاسفانه این رژیم جعلی، اشغالگر و آدم‌کش همچنان به جنایت‌های خود و قتل زنان و کودکان بی‌پناه ادامه می‌دهد و متاسفانه مجامع بین‌المللی و برخی از کشورهای عربی هیچ اقدام شایسته‌ای را در برابر این اقدامات جنایتکارانه انجام ندادند.

وی افزود: امیدواریم با پیروزی نهایی مقاومت رژیم صهیونیستی و حامیان آن‌ها به دست مردم خوب و حزب‌الله محاکمه و به مجازات خود برسند.

محسنی اژه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به آلوده کردن محیط زیست، تخریب جنگل‌ها، اشغال حریم رودخانه‌ها و همچنین تغییر کاربری‌های غیر قانونی و غیر مجاز، اظهارداشت: متأسفانه در ساخت و سازهای غیر مجاز در کلان‌شهرها یا در ارتفاعات بالای 1800 متر با مسائل گوناگونی مواجه هستیم.

دادستان کل کشور ضمن درخواست همکاری سازمان‌ها و مقامات دولتی مسئول، گفت: تمام کسانی که در این زمینه مسئولیت دارند باید توجه لازم را داشته باشند و اجازه ندهند محیط زیست آلوده و به منابع طبیعی خسارت وارد شود.

سخنگوی دستگاه قضایی با تاکید بر اینکه اگر از همان ابتدا برخوردهای لازم صورت گیرد مشکلات مردم و قوه قضاییه کمتر می‌شود، گفت: از بهمن‌ماه سال گذشته تاکنون دستور تخریب 100 مورد از ساخت و سازهایی که در حریم رودخانه‌ها در حوزه تهران بوده صادر شده البته این 100 مورد هنوز تخریب نشده و استاندار گفته که شورای تامین باید روند تخریب را مشخص کند.

محسنی اژه‌ای گفت: در هر صورت دستگاه قضایی مصمم است با متخلفین اعم از دولتی و خصوصی، مدیر و غیر مدیر برخورد کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اولویت دستگاه قضایی برخورد با کسانی است که امنیت جامعه را بر هم می‌زنند، گفت: برخورد با اشرار و یا کسانی که به اموال و نوامیس مردم تجاوز می‌کنند اولویت قوه قضاییه است و برخی افراد بی‌جهت مدعیان دروغی حقوق بشر را همراهی نکنند.

وی خاطرنشان کرد: ما با اینگونه افراد برخورد می‌کنیم و اگر لازم باشد آن‌ها را به اشد مجازات در ملاء عام می‌رسانیم.

محسنی اژه‌ای با تاکید بر اینکه در پی برخورد دستگاه قضایی با مجرمان مواد مخدر و سارقان مسلح 3 نفر در شیراز اعدام شدند، گفت: همچنین در تیرماه امسال در استان اصفهان با همکاری وزارت اطلاعات چندین باند مواد مخدر منهدم شد که در یک مورد حدود 60 کیلو کراک و در مورد دیگر 340 کیلو تریاک کشف شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار