امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101076
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، در ساعت 11:30 روز 9 مرداد و از طریق تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 ، مأموران کلانتری 144 ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، در ساعت 11:30 روز 9 مرداد و از طریق تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 ، مأموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس به محل ساخت و ساز یک ساختمان در منطقه تهرانپارس مراجعه کردند.

با حضور مأموران در محل ساخت و ساز ساختمان ، فردی ضمن معرفی خود به عنوان پیمانکار ساختمانی به مأموران اعلام کرد: از طریق کارگران ساختمان متوجه شدم که گویا نگهبان ساختمان به نام نجیب اقدام به ارتکاب جنایت کرده و در حاضر نیز متواری شده است.

پیمانکار ساختمان در اظهارات خود به مأموران گفت: یکی از کارگران ساختمانی به نام نجیب که از افاغنه مقیم تهران است به عنوان کارگر و همچنین نگهبان ساختمان ، نزد من مشغول به کار بود تا اینکه متوجه غیبت او در طول چند روز گذشته شدم ؛ پیگیر علت غیب او بدون دریافت هرگونه حقوقی !!! شدم که تعدادی از کارگران در صحبت های ضد و نقیض عنوان کردند که او مرتکب قتل شده و به همین علت فرار کرده است ؛ من نیز که به موضوع مشکوک شده بودم ، بلافاصله با 110 تماس گرفته و موضوع را به پلیس اطلاع دادم ".

با توجه به اظهارات پیمانکار ساختمان ، مأموران به بررسی محل ساخت و ساز پرداخته و به وجود آثار تخریب در کف یکی از اتاق های واقع در طبقات ساختمان مشکوک شده و این محل را مورد بازرسی دقیق قرار دادند.

با بررسی دقیق، مأموران موفق به کشف جسد متعلق به زن میانسالی شدند که بلافاصله موضوع به پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده جهت دستگیری متهم در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به این پرونده و انجام تحقیقات از کارگران ساختمان ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پرونده به سمت مرزهای شرقی کشور رفته و از طریق مرزهای شرقی استان خراسان رضوی قصد خروج از کشور را دارد ؛ بلافاصله هماهنگی های لازم انجام و مشخصات دقیق متهم نجیب . الف ( 22 ساله ) در اختیار پلیس آگاهی استان خراسان رضوی قرار می گیرد و کارآگاهان پلیس آگاهی این استان نیز ، متهم را در مورخه 2/05/1393 و در زمان مراجعت به مرزهای شرقی کشور و پیش از خروج از کشور دستگیر می کنند.

متهم بلافاصله پس از دستگیری، صراحتا به ارتکاب جنایت در روز 6 مرداد و تلاش برای فرار از کشور اعتراف می نماید که با اخذ نیابت قضایی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به پلیس آگاهی خراسان رضوی مراجعه و متهم را جهت انجام تحقیقات تکمیلی به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل می کند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با انتقال جسد مکشوفه به پزشکی قانونی ، اقدامات پلیسی جهت شناسایی هویت مقتوله در دستور کار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ؛ متهم پرونده نیز با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و تحقیقات در خصوص انگیزه و چگونگی ارتکاب جنایت در مراحل اولیه و مقدماتی قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها