امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101082
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
احمد دنیامالی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره نظارت اعضای شورا بر موسسه همشهری اظهار داشت: طرحی که در جلسه گذشته شورای شهر مبنی بر نظارت ...

احمد دنیامالی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره نظارت اعضای شورا بر موسسه همشهری اظهار داشت: طرحی که در جلسه گذشته شورای شهر مبنی بر نظارت اعضای شورای شهر بر این موسسه مطرح شد بر اساس سنوات گذشته بوده است.

وی ادامه داد: هیچگونه نظارتی تنها بر روزنامه همشهری نداریم بلکه بر موسسه همشهری مانند سایر موسسات و ادارات و سازمان‌هایی که زیرنظر شهرداری تهران است نظارت می‌کنیم.

دنیامالی بیان داشت: طراحان طرح دو فوریتی در این خصوص تصویب کرده بودند که بنده با یک فوریت آن موافق بودم تا کار کارشناسی و بررسی‌های لازم در خصوص این نظارت صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در شورای سوم شهر تهران 3 نماینده این شورا در موسسه همشهری حضور و نظارت لازم را مانند سایر دستگاه‌ها داشتند.

دنیامالی خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر در این نظارت دخالتی در امور اجرایی و خصوصا کار حرفه‌ای رسانه ندارند و هر رسانه باید استقلال خود را حفظ  و به رسالت واقعی خود که انعکاس درست و واقعی اخبار است عمل کنند.

وی بیان داشت: اعضای موسسه همشهری باید از اقدام اخیر این شورا حمایت کنند چرا که حضور اعضای شورای شهر در این موسسه در روند رفع مشکلات تاثیر‌گذار خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: در این طرح سیاست ما اصلا انقباضی نیست چرا که حوزه رسانه باید آزادی عمل و افکار داشته باشد و اعتقاد نداریم که در حوزه‌های خبری و محتوایی دخالت کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها