امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101085
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
محمدعلی وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: فضای جامعه اقتضای طنز دارد و بیش از هر زمان دیگری ‌هم‌اکنون جامعه به پرداختن به طنز نیاز ...

محمدعلی وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: فضای جامعه اقتضای طنز دارد و بیش از هر زمان دیگری ‌هم‌اکنون جامعه به پرداختن به طنز نیاز پیدا کرده است.

مدیرمسئول روزنامه ابتکار با بیان اینکه هم اکنون مردم به طنز نیاز پیدا کرده‌اند، ادامه داد: مردم نیاز به شادی دارند و برخی پیام‌ها می‌تواند در قالب طنز به مردم ارائه شود.

وی بیان داشت: متاسفانه در شرایط حاضر طنز در مطبوعات و رسانه‌های کشور از رونق افتاده است و  این مسئله ناشی از تفسیرهای کش‌دار راجع‌به طنز است.

وی بیان داشت: بر همین اساس انتظار می‌رود که در جامعه و میان مسئولان برخورد متناسب با طنز صورت گیرد و از سوء تفاهم‌های نا‌به جا در فضای کنونی اجتناب شود.

وکیلی با بیان اینکه مطبوعات در ارتباط با طنز گرفتار خودسانسوری هستند، ادامه داد: مطبوعات و رسانه‌‌ها ترجیح می‌دهند برای فرار از دردسرها‌ی احتمالی از طنز به عنوان یک ضرورت چشم‌پوشی کنند.

مدیرمسئول روزنامه ابتکار در ادامه با بیان اینکه در قانون تعریف درستی از طنز صورت نگرفته است، ابراز داشت: از آنجایی که برخورد افراد و مسئولان با طنز جدی است بر همین اساس این مهم از رسانه و مطبوعات کشور حذف شده است.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار