امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101086
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسنی‌اژه‌ای در شصت و ششمین نشست خبری خود در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، درباره آخرین ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسنی‌اژه‌ای در شصت و ششمین نشست خبری خود در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، درباره آخرین وضعیت 3 پرونده اقتصادی مهم شامل «م -ز» یکی از معوقه‌داران بانکی، برادران «ر» و فساد در زمینه قیر در نفت اصفهان گفت: پس از آنکه آقای «م-ز» دستگیر شد مشخص شد علت اتهاماتی وی موضوع معوقات بانکی است.

وی تصریح کرد: این فرد به محض دستگیری بخش عمده‌ای از اموال خود را در اختیار بانک‌ها قرار داد و بخش زیادی از بدهی‌ خود را تسویه کرد.

محسنی‌اژه‌ای گفت: پس از آن این فرد به پرونده‌اش رسیدگی شد و سرانجام برای وی حکم صادر شد که این حکم با توجه به اعتراض متهم به دیوان عالی کشور رفته و از قطعی شدن آن اطلاعی ندارم.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: این فرد بعد از آزادی، بخش دیگری از معوقات بانکی خود را هم به بانک‌ها پرداخت کرد.

وی درباره پرونده برادران «ر» که در زمینه فولاد فعالیت داشتند گفت: این پرونده همچنان در دست بررسی است و هنوز منجر به صدور حکم نشده است.

دادستان کل کشور درباره آخرین وضعیت پرونده فساد در زمینه قیر و در شرکت نفت اصفهان نیز گفت: آن پرونده در دادسرای اصفهان به جریان افتاد و همچنان مسئولان پرونده در تلاش هستند تا به آن رسیدگی کنند اما هنوز در این زمینه کیفرخواستی صادر نشده است.
ادامه دارد...
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها