امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101088
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، حجت‌الله فراشی ظهر امروز در جلسه شورای مواد مخدر در استان لرستان که با حضور استاندار برگزار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، حجت‌الله فراشی ظهر امروز در جلسه شورای مواد مخدر در استان لرستان که با حضور استاندار برگزار شد گفت: در زمینه کشفیات مواد مخدر طی چهار ماهه نخست امسال تریاک 22 درصد افزایش داشته، هروئین 43 درصد، شیشه پنج درصد، مشتقات تریاک مانند شیره 76 درصد و سوخت تریاک 37 درصد و انواع قرص شش درصد افزایش کشفیات را داشته‌ایم.

این مسئول عنوان داشت: در مجموع 18 درصد افزایش مواد کشف شده در چهار ماهه گذشته استان لرستان است.

وی افزود: در زمینه دستگیرشدگان مواد مخدر ،قاچاقچی، نگهدارنده، توزیع‌کننده و... در مجموع 279 درصد افزایش کشفیات را داشته‌ایم.

مسئول دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: در زمینه غنایم از جمله خودروی سبک طی این چهار ماهه امسال 126 درصد افزایش کشفیات را داشته‌ایم بعد از زمینه خودروی سنگین نیز 12 درصد افزایش کشفیات را داشته‌ایم.

این مسئول خاطرنشان کرد: در همین مدت در بحث سلاح سبک 326 درصد افزایش کشفیات سلاح را در استان لرستان داشته‌ایم.

فراشی خاطرنشان کرد: در زمینه کشف موتورسیکلت شاهد 11 درصدی افزایش کشفیات در استان لرستان هستیم.

* عطاری‌های متخلف در لرستان پلمپ می‌شوند

این مسئول تاکید کرد: نظارت بر عطاری‌های استان لرستان در دستور کار دبیرخانه مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته و تاکنون از هشت عطاری سطح استان لرستان بازرسی به عمل آمده که تعدادی از آنها به خاطر فروش غیرقانونی داروی ترک اعتیاد پلمپ می‌شوند.

مسئول دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: نظارت بر عطاری‌ها در سطح استان لرستان به خوبی در حال انجام است و با متخلفان در این زمینه برخورد شدید و جدی صورت می‌گیرد.

فراشی تصریح کرد: خانواده‌ها باید مواظب فرزندان جوان خود باشند و از آمد و رفت‌های بی‌مورد و بد موقع آنها خودداری کنند زیرا همین امر باعث می‌شود که جوان آنها روی به مواد مخدر بیاورد و خانواده آنها از این قضیه بی‌اطلاع باشد.

این مسئول یادآور شد: تمام دستگاه‌های فرهنگی استان لرستان همانطوری که استاندار تاکید کرده‌اند موظف هستند نسبت به پیش‌بینی مواد مخدر تحرک بیشتری را نشان دهند.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان گزارشی را در بخش‌‌های مختلف بیان کرده‌اند.
انتهای پیام/85001/صا40/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها