امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101096
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، ناصر میکائیلی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از توقیف سه دستگاه کامیون با خلافی بیش از 10 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، ناصر میکائیلی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از توقیف سه دستگاه کامیون با خلافی بیش از 10 میلیون ریال خبر داد و گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی برخورد با خودروهایی که با مبلغ خلافی بالا هستند را در دستور کار خود قرار داده است و با اخذ تمهیدات لازم نسبت به برخورد با این رانندگان متخلف اقدام می‌‌کند.

وی افزود: تعداد سه دستگاه کامیون با صورت وضعیت خلافی 44 میلیون و 560 هزار ریال با 112 فقره تخلف، 21 میلیون و 500 هزار ریال با 40 فقره تخلف و 21 میلیون و 300 هزار ریال با 47 فقره تخلف، شناسایی و مطابق ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی توقیف و به پارکینگ انتقال داده شدند تا پس از سیر مراحل قانونی و وصول صورت وضعیت خلافی نسبت به ترخیص آن‌ها اقدام شود.

وی خاطر نشان کرد: برخورد با رانندگان متخلف به صورت روزانه و با برنامه‌ریزی قبلی همچنان ادامه داشته و رانندگان متخلف باید نسبت به پایبندی به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توجه لازم را داشته باشند.

ناصر میکائیلی در پایان تصریح کرد: رسالت پلیس راهنمایی و رانندگی ایجاد امنیت ترافیکی و برخورد با متخلفان از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است، لذا از کلیه رانندگان خواست تا با رعایت قوانین و مقررات، پلیس راهنمایی و رانندگی را در ایجاد بستری امن در ترافیک یاری کنند.
انتهای پیام/60002/ق20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار