امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101098
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین انواری، اظهار داشت: ماه عظیم و شریف رمضان، یک ضیافت بسیار بزرگ و با نشاط است که هر لحظه از این ماه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین انواری، اظهار داشت: ماه عظیم و شریف رمضان، یک ضیافت بسیار بزرگ و با نشاط است که هر لحظه از این ماه مبارک درس و سازندگی است.

وی با بیان اینکه هدف این نهاد از برگزاری جشن‌های ملی و مذهبی در سطح کشور توسعه فرهنگ احسان و نوع دوستی در جامعه است، یادآور شد: در این ماه مبارک، با کاهش جرائم، فزونی محبت‌ها و تغییر در نوع گفتار و رفتار افراد مواجه می‌شویم که تمامی این موارد نشات گرفته از نورانیت دل‌ها و همدلی‌ها در این ماه شریف است.

انواری با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس همدلی و وحدت فکری و عملی مردم بنا شده است، افزود: این نهاد نیز به دنبال ایجاد صحنه سبقت در خیرات است و اینکه مردم خود متولی رسیدگی به امور و حل معضلات یکدیگر باشند.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه توجه مردم به حل مشکلات دیگران از زیبایی‌های کشور ما محسوب می‌شود، تصریح کرد: باید از مردم فهیم کشورمان که همیشه در صحنه عمل حضور دارند، قدردانی کنیم.

انواری در خصوص نحوه جمع آوری وجوه فطریه توسط پایگاه‌های کمیته‌امداد امام(ره)، مصلاهای برگزاری نماز عید و مساجد، خاطر نشان کرد: در تمامی محلات نیازمندانی که زکات به آنان تعلق می‌گیرد شناسایی شدند و با جمع آوری زکات فطریه در کوتاهترین زمان میان افراد نیازمند توزیع شده است.

وی در ادامه با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، گفت: پایگاه‌های امداد امام(ره) در طول سال جهت جمع آوری کمک‌های مردمی برای مظلومان غزه فعال و همچنین شماره حساب 5555 بانک ملی شعبه کمیته امداد امام(ره) قابل واریز در سراسر کشور و دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها آماده دریافت کمک‌های نقدی هموطنان مومن و شریف است و تا کنون نیز این کمک‌های مردمی کشورمان از طریق ممکن در اختیار آنان قرار گرفته و در مقاومت این افراد نیز تاثیر گذار بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها