امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10112
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 102
حسن رنگرز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که آیا در مرحله جدید ثبت نام از نامزدهای ...

حسن رنگرز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که آیا در مرحله جدید ثبت نام از نامزدهای ریاست فدراسیون کشتی ثبت نام خواهد کرد، گفت:‌ فعلاً تصمیم و برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ندارم. زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

وی درباره سطح کیفی رقابت‌های جام یادگار امام (ره) گفت:‌ تمام تلاش فدراسیون کشتی این بود که این جام همچنان تحت عنوان بین‌المللی باقی بماند. تلاش زیادی هم برای حضور تیم‌های خارجی کردیم، اما چون زمان مناسبی در اختیار نداشتیم نتوانستیم بیشتر از 3 تیم را قانع به حضور کنیم.

نایب رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: با حضور کشتی‌گیران خوب داخلی مسابقات در سطح مناسبی برگزار شد هرچند که باید در سطح بالاتری برگزار می‌شد. امیدواریم که در سال‌های آینده این جام را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

حسن رنگرز، نایب رئیس فعلی فدراسیون کشتی یکی نامزدهای حضور در انتخابات این فدراسیون بود که در مرحله قبل برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده بود.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها