امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101137
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۸
تعداد بازدید: 67
شهر وبلاگ‌ها ساکنانی خوش‌نشین دارد، فقط کافیست تا چند روزی را میهمان اهالی میهمان‌نواز این شهر شوی؛ هر خانه با چراغی روشن، خود را برای پذیرایی از ...

شهر وبلاگ‌ها ساکنانی خوش‌نشین دارد، فقط کافیست تا چند روزی را میهمان اهالی میهمان‌نواز این شهر شوی؛ هر خانه با چراغی روشن، خود را برای پذیرایی از میهمانان آماده کرده است.

اگرچه زبان مردم این شهر با هم تفاوت دارد اما صدایشان یکی است؛ این شهر هر روز شلوغ‌تر می‌شود؛ افرادی خانه‌ها‌یشان را رها می‌کنند اما تعداد بیشتری به قصد بنا کردن منزل جدید راهی این شهر می‌شوند.

مردم، مهربانی‌ها و تجربه‌هایشان را بدون اندکی توقع با همشهری‌های خود به اشتراک‌ می‌گذارند؛ اینجا در بیان بایدها، رودربایستی معنا ندارد و در هیچ خانه‌ای به روی میهمان بسته نیست.

سرویس فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در نظر دارد تا هر سه‌شنبه منتخب مهم‌ترین و بهترین مطالب وبلاگ‌نویسان کشور را در قالب گزارش «سه‌شنبه‌های وبلاگی» در معرض دید مخاطبان این خبرگزاری قرار دهد.

از این پس قرار ما سه‌شنبه‌های هر هفته با سه‌شنبه‌های وبلاگی برای قدم زدنی کوتاه با وبلاگ‌نشینان...

 

رفاقت در خانواده خوش‌نظرها/ نامه جانباز برنامه ماه عسل در 17 سالگی+عکس
حسن خوش‌نظر یکی از جانبازان کشورمان در برنامه ماه عسل حاضر شد و همین امر موجب شد تا یکی از رفقایش در وبلاگ داستان کوتاه از خاطرات روزهای گذشته‌شان یاد کند: برعکس تبلیغات این روزها برای بچه‌های جنگ که می‌گویند همه رزمندگان ارتباطشان را با دنیا قطع می‌کردند؛ یک پای «حسن خوش‌نظر» همیشه توی تبلیغات بود برای گرفتن پاکت و نوشتن نامه برای نامزدش.

ادامه مطلب

 

بلندترین داستان این روزها در 2 کلمه‌
همزمان با کشتار وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه، کاربران ایرانی با طراحی پوستر و انتشار آن سعی کرده‌اند پاسخی به اقدامات ضدبشری استکبار جهانی بدهند؛ برای مشاهده بخش دوم پوسترسازی وبلاگ‌نویسان در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب

 

 

تاریخ دارد تکرار می‌شود+تصاویر
تصاویر این روزهای غزه برایش آشنا بود، گویا قبلاً تکرار شده بود، به آرشیو تصاویر شخصی‌اش سری زد، دلیل این یادآوری را فهمید و بروی وبلاگش قرار داد: تاریخ دارد تکرار می‌شود، اندکی دیگر مقاومت کن، غزه! تکیه کن بر همت جوانان غیورت؛ مشت‌هایت را گره کن و مگذار شرافت و کرامتت به موشکی و خمپاره‌ای فرو ریزد.

ادامه مطلب

 

آی آدم‌ها اگر زنده‌اید، کجای این زمین پراکنده‌اید؟
طاهره صفرزاده در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی چند شعر سرود و بروی وبلاگ شخصی‌اش قرار داد:

مثل سهراب قایقی و خواهم انداخت به آب

جز آن قایق اسرائیل قصد دیگری نخواهم کرد

شرمنده‌ایم، گل زدیم و خوردیم و شما مردید

دیگر برای جام‌های جهانی ذوقی نخواهم کرد

من مسلمانم، شما هم؟ آری

دیگر ولی افتخاری به مسلمانی‌ام نخواهم کرد

ادامه مطلب

این خانم زبانش بند آمده است!
وبلاگ تناقضات ذهنی از سکوت معنادار برخی در این روزها نوشت: خانم شیرین عبادی فعال به ظاهر حقوق بشر چرا یک اعتراض نکردید به این کشت و کشتار؟ مگر مردم فلسطین بشر نیستند؟

ادامه مطلب

 

دردی بدتر از مُردن!
خون دل خوردن، دردی است بدتر از مردن؛ وبلاگ دادگاه انقلاب اسلامی درد و دل این روزهای فرزندان انقلاب را آورد: ای غزه! ببخش اگر تنمان چونان تو زخمی نیست، اما اگر از دلمان بپرسی به سان کودکانی که زیر بمب‌های خصم تکه تکه شده‌اند، پاره پاره است؛ باور کن که خون دل خوردن بسی دردناکتر است تا خونی که جاری است.

ادامه مطلب

 

گزارشی از مراسم افطاری اوباما/ شکم، غذا و دیگر هیچ!
وبلاگ طنزهای یک م.ر.سیخونکچی شما را به خواندن مستندی از یک طنز تلخ دعوت کرد: مثل سنوات گذشته برادر اوباما سفره افطاری انداختند، که متن زیر گزارشی است از آنچه در آن جمع دوستانه گذشته است.

ادامه مطلب

 

سنگر ما زیر آتش خودی!
خاطره‌ای از روزهای دفاع مقدس از زبان یکی از رزمندگان، همراه شوید با وبلاگ رهسپار قدیمی: سنگر استراحت ما بر روی دژ قرار داشت یک شب که آنجا خوابیده بودیم، هر لحظه یکبار سنگر از جایش کنده شده دوباره سر جایش قرار می‌گرفت، هر طوری بود با مزاحمت‌های صوتی و لرزه‌ای توپخانه، آن شب را صبح کردیم.

ادامه مطلب

 

می‌نویسم روی کاغذ قصه قابیل را...
و در پایان سروده‌ای که‌ سجاد شاکری در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی سروده است:

می‌نویسم روی کاغذ قصه قابیل را

ماجرای کودکان وارث هابیل را

دست‌های کوچک او پر شدند از سنگ‌ها

تا که بنشاند به فرق ابرهه سجیل را

مثل آب خوردن آدم می‌کشند این گرگ‌ها

هان! بگو در وصف اینها واژه تضلیل را

ادامه مطلب

 

 

وبلاگ خود را به ما معرفی کنید

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها