امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۱۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101144
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۳
تعداد بازدید: 583
بسم الله الرحمن الرحیم از : ما شیعیان علی (ع) و منتظران مهدی (عج) به : شما مردمان بی پناه و ستمدیده سرزمین اورشلیم، فلسطین

بسم الله الرحمن الرحیم

از : ما شیعیان علی (ع) و منتظران مهدی (عج)

به : شما مردمان بی پناه و ستمدیده سرزمین اورشلیم، فلسطین

 

2

سالهای سال است که از پدران و پدر بزرگانمان ، داستان ستم دیدن پدران شما را شنیده ایم ، تا امروز که شاهد قتل عام مظلومانه شما، زنان و کودکان بی گناهتان هستیم. قریب به 70 سال است که شما را از سرزمین اجدادی بیرون رانده و دست به کشتار خاموش و آشکار شما زده اند و می زنند تا به زعم باطل در «ارض موعود» ریشه های بی ریشه خود را دوانیده و جای بگیرند و اهداف خبیث و افکار تاریکشان را به جهانیان تحمیل کنند. غافل از اینکه جهان بیدار شده و نظاره گر ظلم و ستم وحشیانه آنها به فرزندان آدم (ع) است.

جهان می بیند که چگونه خانه هایتان را ویران می کنند تا کاخهای ظلم را بر روی خرابه ها بر پا کنند، خون پاک کودکان شما را به خدای خیالی و شیطانی خود هدیه می کنند تا طبق آئین های شرک آلودشان او را خشنود سازند. فراموش کرده اند که این دشمن قسم خورده انسان تا روز معینی که خداوند وعده داده (یوم الوقت المعلوم‌  ) 1 فرصت دارد که بر سپاهیان جهنمی اش بیفزاید، و حتی ابلیس هم می داند که در برابر قدرت لایزال الهی توان ایستادگی ندارد و عاقبت وعده گاهش جهنم است اما دشمنی را ادامه می دهد......

چند صباحی است که با نگرانی از حال و روز شما شب را به صبح و صبح را به شب می رسانیم ، آخر خودمان درد کشیده ایم. درد فراق ، درد از دست دادن فرزند، درد یتیمی و بی پدری...... و امان از بی پدری! که دنیا هر چه می کشد از یتیمی و بی پدری است، یتیمی و دوری از آن دستهای مهربان یتیم نواز که دنیا یک بار بیشتر به خود ندید.

ضجه های مادران فرزند از دست داده و فریادهای از سر بیچارگی پدران داغ دیده، همه را می بینیم و می شنویم و با تک سلولهایمان لمس می کنیم، دست بر آسمان بر می داریم و به درگاه پروردگار و خالق یکتا دعا می کنیم تا از درد و رنج شما بکاهد، صبر استقامت بر مصیبت و ایمان را به شما عنایت فرماید تا در اعتقاد تان سست نشوید.

آوارهای سنگین خانه هایتان را می بینیم و نمی توانیم آنجا باشیم تا از روی بدنهای نحیف کودکان کنار بزنیم. به عنوان یک فرد مسلمان با اشکهایتان اشک می ریزیم و با ناله هایتان ناله سر می دهیم ، همراه شما استکبار جهانی را از ابتدا تا انتهای تاریخ لعن می فرستیم و شهدایتان را سکنایی در بهشت برین طلب می کنیم...... اما با یک تفاوت بزرگ؛ بین ما و شما یک تفاوت وجود دارد و آن انتظار ما برای ظهور آن دُردانه هستی ، آن مهربان ترین مهربانان بعد از خداوند، انتظار ما برای قیام آن فرزند برومند شیرمرد تاریخ «علی (ع) » است. برای آنکه با آمدنش انتقام همه مظلومان دنیا را از شروع تا پایان از همه ظالمان بستاند ، همانگونه که خداوند رحمان در قرآن کریم ، این کتاب آسمانی به دور از دست درازی بد دلان و تعرض کینه جویان بنی اسرائیل ، به همه مستضعفان وعده داده است که روزی زمین را به ارث خواهند برد(وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ) 2 و این امر به دست با کفایت آخرین ذخیره خدا بر روی زمین محقق خواهد شد (بَقِيَّةُ اللّهِ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُم مُّؤْمِنِينَ وَمَا أَنَاْ عَلَيْكُم بِحَفِيظٍ ) 3 .

ما در میان همه ناله ها و فریادها به جای شما آن امام رئوف را که شاهد و ناظر همه اتفاقات و رخدادهای در حال وقوع در زمین است ، صدا می زنیم. می دانیم که دل او بیش از هر کس دیگری از این همه ظلم و بیداد خون می شود ، او پسر علی (ع) و فاطمه (س) است ، نوه دلبند و نور چشم پیامبر اکرم (ص) ، مگر می شود جایی در زمین خونی به ناحق ریخته شود و داد مظلومی در آسمان طنین افکند و او بی تفاوت باشد؟! مگر می شود گریه های بی امان کودکان یتیم و زجر کشیده ای را ببیند و دست نوازش پدرانه خود را به سوی آنها دراز نکند؟! نه ، ممکن نیست ، ممکن نیست.

در مرام خاندان نبوت و اهل بیت پیامبر (ص) نیست که داد مظلومی را نستانند و ساکت بنشینند. خودشان مظلوم ترین مظلومان تاریخند ، چه بسا ظلمهایی که از سوی دشمنان آشکار و پنهان در حقشان روا شده و می شود و چه بسا ظلمهایی که ما شیعیان در حق خود و پدر مهربانمان روا داشتیم و نتیجه اش بیش از 1000 سال رفتن در پرده غیبت بوده است.

کاش فرصتی بود تا به شما می گفتیم که همه ما خواسته و ناخواسته چه ظلمهایی که به این خاندان آسمانی روا نکردیم و آنها با مهربانی خاص خودشان واسطه خیر خدا بر روی زمین هستند.

ای کاش فرصتی بود تا به شما می گفتیم این مهربانان منتظرند تا صدایشان کنید، شاید که 70 سال در اسارت این قوم ملعون نمی ماندید!

کاش می دانستید با سوار شدن بر کشتی نجات شهید مظلوم کربلا ، امام حسین (ع) ، از غرق شدن در دریاهای بلا ایمن می ماندید!

همان امام رئوفی که خود و همه مردان کاروانش, حتی کودک شش ماهه اش را با لب تشنه در دشت نینوا به شهادت رساندند و همه زنان و کودکان خردسالش را به اسارت بردند، و در آنجا هم حتی این قوم نفرین شده بنی اسرائیل با دستهای پنهان و کثیفشان به انجام این جنایت کمک می کردند.

و ای کاش روزی برسد که شما هم با ما هم صدا فریاد بزنید " یا ابا صالح المهدی ، ادرکنی ، ادرکنی ، ادرکنی "

 

 

پی نوشتها:

1-آیه 38 سوره حجر

2-آیه 5 سوره قصص

3-آیه 86 سوره هود

 

پیروان موعود

برچسب ها:
عمارنامه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
4
2
با سلام و احترام؛
مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
http://www.ammarname.ir/node/64471
ما را از بروزرسانی خود آگاه
و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
موفق و پیروز باشید .
http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir
یا علی
آخرین اخبار
پربازدید ها