امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101160
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور صبح امروز به صورت اعلام نشده ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور صبح امروز به صورت اعلام نشده به استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه سفر کرد تا از نزدیک کتابخانه‌های عمومی این شهر را بازدید کند.

در این بازدید مختارپور به عنوان دبیر کل نهاد کتابخانه‌ها به تنهایی در هر یک از کتابخانه‌های این شهر حضور یافته و با کتابداران از نزدیک سخن گفت.




 
وی در یکی از این بازدیدها با حضور در کتابخانه کوچک قائم با کتابدار این کتابخانه صحبت کرد و در جریان مشکلات قرار گرفت.

این کتابخانه دارای 705 عضو است که 80 درصد آن را کودکان تشکیل می‌دهند و طی دو شیفت فعالیت می‌کند.




   




 
کریم‌خانی کتابدار این کتابخانه با اشاره به اینکه یادداشت‌های دبیر کل نهاد کتابخانه‌ها باعث دلگرمی کتابداران شده و در دوره فعالیت دبیر کل جدید حقوق و مزایا افزایش یافته گفت: همواره به سایت نهاد کتابخانه‌ها مراجعه کرده و از اینکه در یادداشت‌های خود از کتابداران شهری و روستایی یاد می‌کنید دلگرم می‌شویم چرا که متوجه می‌شویم شما به عنوان دبیر کل، حرفه‌ای به کار نگریسته و شهرهای دور از تهران از چشمتان مغفول نمانده است.




 
کریم‌خانی همچنین به منابع و نبود برخی آثار اشاره و تصریح کرد: همواره به سایت نهاد کتابخانه‌ها مراجعه می‌کنیم و مشکلاتمان را به طور مستقیم با شما در میان می‌گذاریم.

پس از سخنان این کتابدار علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه‌ها ضمن تقدیر از این کتابدار فعال برای جذب 80 درصد اعضا که کودک هستند عنوان کرد: تاکنون 3 هزار ایمیل دریافت کرده‌ام که همه دغدغه‌های کتابداران در آن بیان شده و به دقت می‌خوانم در این پست‌های الکترونیکی برخی کتابداران بسیار داشتند که همان لحظه با دبیر کل صحبت کنند که من بلافاصله تماس گرفته و در جریان مشکلات قرار گرفتم.




 
دبیر کل نهاد کتابخانه‌ها ضمن بیان اینکه مسیر را برای اصلاح برخی امور در حال طی کردن هستیم گفت: ما به این استان آمده‌ایم که صحبت‌های شما کتابداران را بشنویم و از اینکه در کتابخانه کوچکی چون قائم بخش کودک فعال است بسیار خوشنودم و امیدوارم تعداد اعضا بیش از پیش افزایش یابد.
 



 



  انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها