امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101166
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 135
منصور فیروزبخت هاشم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به اینکه عصر دیروز آتش‌سوزی شدیدی در زندان شهرکرد به وقوع پیوست، اظهار ...

منصور فیروزبخت هاشم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به اینکه عصر دیروز آتش‌سوزی شدیدی در زندان شهرکرد به وقوع پیوست، اظهار کرد: با کمک ماموران آتش‌نشانی این آتش مهار شد اما متاسفانه تعداد زیادی از زندانیان این زندان دچار سوختگی شدند.

وی ادامه داد: تا این لحظه 11 نفر از زندانیان در آتش جان باختند و تعدادی از افرادی که در این سانحه دچار سوختگی شدند نیز در بیمارستان بستری هستند.

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری گفت: اجساد این افراد برای تعیین هویت و صدور مجوز دفن به پزشکی‌ قانونی این استان ارجاع شده است.

لازم به ذکر است پس از این اتفاق ، آیت الله املی لاریجانی رئیس قوه قضایه با صدور حکمی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور را مأمور رسیدگی تحقیق و بررسی حادثه زندان شهرکرد کرد.

در حکم رئیس قوه قضاییه امده است: در اسرع وقت نسبت به تحقیق و بررسی جوانب مختلف بروز این حادثه اقدام و نتیجه بررسی‌ها را به اینجانب اعلام نمایید.

انتهای پیام/68001/م20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار