امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101184
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهزاد سلطانی رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در نشست مسئولان معاونت علمی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهزاد سلطانی رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در نشست مسئولان معاونت علمی رئیس‌جمهور و روسای پارک‌های علم و فناوری گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی در حال مذاکره با 12 بانک کشور برای ارائه خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان است که این مذاکرات با چند بانک نهایی شده است.

وی افزود: همچنین برای افزایش سقف تسهیلات نیز در حال برنامه‌ریزی هستیم.

سلطانی ادامه داد: آیین‌نامه مشارکت صندوق با شرکت‌های دانش‌بنیان و صندوق‌های خطرپذیر نیز تا یک ماه آینده تصویب می‌شوند که بر این اساس ضمانت‌ها ساده‌تر شده و در ارائه تسهیلات نیز راحت‌تر صورت می‌گیرد.

وی از ارائه تسهیلات 27 میلیارد تومانی به شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و گفت: ‌تاکنون 28 طرح برای ارائه تسهیلات مصوب شده و 15 طرح نیاز به بررسی مجدد دارد.

سلطانی با بیان اینکه سونامی شرکت‌های دانش‌بنیان تا زانوی ما را خیس کرده است، گفت: در حال حاضر طرح‌های ضعیفی در حوزه اقتصادی ارائه می‌شود در حالی که شرکت‌‌های دانش بنیان نباید دید غیراقتصادی در طرح‌ها داشته باشند.

وی گفت: در حال حاضر روزانه 12 طرح دریافت می‌کنیم البته  طرح‌های خوب دانش‌بنیان اقتصادی هم داریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها