امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101187
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) ‌جلسه آماده‌سازی فرودگاه بین

‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) ‌جلسه آماده‌سازی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) جهت عملیات حج 93 با حضور مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور در ‌فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این جلسه مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: نگاه به حج باید‌ یک نگاه ارزشی باشد و عملیات حج فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با تمام کارهای که در زندگی انجام دادیم باید متفاوت باشد،‌‌ اگر این نگاه ما درست باشد، شب و روز اجرای این عملیات و خدمت‌رسانی به زائران‌ با سربلندی به انجام می‌رسد.

محمد علی ایلخانی گفت: سازمان حج و زیارت به ایرلاین‌های‌ ایران‌ایر، ماهان و عربستان سعودی اعلام کرده است عملیات حج امسال از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) صورت می گیرد و این فرودگاه تا چند روز آینده از آمادگی کامل برخوردار خواهد شد.

وی افزود‌: اگر در این راه هر گونه کوتاهی باشد به گردن ما است که در این جلسه حضور داریم و باید تمام تلاش خود را در جهت انجام بهتر این عملیات بزرگ به کار ببندیم؛ ‌امیدوارم عملیات حج امسال موجب سربلندی و افتخار ‌شود‌.

مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور با تأکید بر انجام بازدید دوره‌ای از‌ فرودگاه امام خمین(ره) بیان کرد: با توجه به اینکه عملیات حج برای نخستین بار از این فرودگاه انجام می‌شود باید چند مانور در سطح و زمان‌های مختلف برگزار شود تا در صورت شناسایی نواقص و ایراد‌های احتمالی بتوان در اثر وقت نسبت به رفع آنها اقدام کرد‌.

در ادامه این جلسه ‌‌سعید چلندری، مدیر کل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) نیز طی سخنان کوتاهی از آماده‌سازی فرودگاه در چند روز آینده برای پذیرش مسافران خانه خدا ‌خبر داد‌.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها