امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101194
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیین افتتاحیه ترم جدید آموزشی هنرجویان و تجلیل از هنرآموزان برتر و استاد نمونه امروز در ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیین افتتاحیه ترم جدید آموزشی هنرجویان و تجلیل از هنرآموزان برتر و استاد نمونه امروز در مؤسسه فرهنگی - هنری شهید آوینی با حضور استاد رحیم‌پور ازغدی و جمعی از اهالی هنر و رسانه برگزار شد.

در این مراسم مدیران فرهنگی، آموزشی و تربیتی مؤسسه به شرح برگزاری کلاس‌ها و برنامه‌های آتی پرداختند.

حسن رحیم‌پور ازغدی که سخنران این مراسم بود ضمن تأکید بر اهمیت رسانه و سینما و همچنین ضرورت خودآگاهی و دیگر آگاهی در این زمینه اظهار داشت: افراد دغدغه مندی که وارد عرصه هنر می‌شوند باید بدون انتظار از نهاد یا سازمانی، با هدف و انگیزه‌ای که برای خود دارند به صورت چریکی وارد عمل شوند.

وی ادامه داد: عرصه هنر و سینما می‌تواند معبد یا بتخانه باشد؛ عبادت سخت‌تر از بت‌پرستی است؛ برای بالا رفتن از نرده‌بان هنر باید هزینه گذاشت و آن هم بالا رفتن علم، مطالعه، انگیزه و معنویت است.

رحیم‌پور ازغدی بیان داشت:‌دشمن در عرصه هنر و سینما 100 سال از ما جلوتر است و این عرصه اکنون مین‌گذاری شده لذا باید با تکنیک، رشد کرد و بدون ترس و همراه با هوشیاری، محتوای اخلاقی،  اسلامی، عدالتخواه و مروج رفتار درست را با این ابزار به جامعه داد.

گزارش مشروح از این مراسم متعاقباً منتشر می‌شود.

انتهایب پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار