امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101196
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
منابع آگاه سوری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تصریح کردند که دولت جدید سوریه ظرف روزهای آینده تشکیل خواهد شد و ...

منابع آگاه سوری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تصریح کردند که دولت جدید سوریه ظرف روزهای آینده تشکیل خواهد شد و دلیل تاخیر تشکیل دولت تاکنون به موانعی باز می‌گردد که از سوی رهبران حزب بعث و عدم ارائه نام‌ افراد برای تصدی پست‌های مورد نظر از سوی این حزب باز می‌گردد.

این منابع در ادامه افزودند: تصمیم‌هایی وجود دارد که بار دیگر «وائل الحلقی»، نخست وزیر دولت پیشبرد امور سوریه، مکلف به تشکیل دولت جدید شود که در این صورت تغییر و تحولاتی اساسی در دولت آینده ایجاد نخواهد شد و تنها شاهد تغییراتی در 10 وزارتخانه خواهیم بود.

منابع مذکور دو وزارت کشور و اطلاع رسانی را از جمله وزارتخانه‌هایی دانستند که شاهد تغییرات خواهند بود، در حالی‌که «ولید المعلم» همچنان منصب وزارت خارجه سوریه را در دولت جدید تصدی خواهد کرد.

این منابع افزودند: این احتمال وجود دارد که «علی مملوک»، رئیس دفتر امنیت ملی سوریه به عنوان معاون رئیس جمهوری سوریه در امور امنیت و مبارزه با تروریسم انتخاب شود و احتمال بسیاری وجود دارد که «علی حیدر»، وزیر اشتی ملی سوریه مسئولیت وزارتخانه دیگری را غیر از وزارتخانه کنونی برعهده بگیرد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها