امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101202
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسدالله بادامچیان نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری عصر امروز (سه‌شنبه) در اولین

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسدالله بادامچیان نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری عصر امروز (سه‌شنبه) در اولین بزرگداشت شهیدحسن آیت که در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد با اشاره به ابعاد شخصیتی شهید آیت، اظهار داشت: شهید آیت کتابی زیبا عبرت‌آموز و حکایتی از بخشی از تاریخ این دیار شهیدان است که برای همه نسل‌ها به ویژه نسل امروز و نسل‌های فردا و همچنین برای همه مجاهدان در بیداری اسلامی در همه جهان به عنوان یک اسطوره محسوب می‌شود.
 
وی ادامه داد: نگاهی به گفتار و مواضع شهید آیت نشان می‌دهد که او در چه شرایط حساسی در جمهوری اسلامی ایران که همه توطئه‌ها و انحراف‌ها و مقام‌پرستی‌ها در فضای آزاد بعد از فرو ریختن خفقان و استبداد شاه در چنین فضای موقعیت یافتن در ظرف مدت دو ماه دویست حزب شکل می‌گیرد و حزب توده 60 نشریه منتشر می‌کند و لیبرال‌ها در تلاش جدی علیه انقلاب و تلاش برای حرکت لیبرال دموکرات به نفع آمریکا کار می‌کنند امام و شهید آیت انجام وظیفه می‌کنند تا با تدبیر و برنامه‌ریزی تمام شیطنت‌ها و جوسازی‌ها به تدریج افشا شود.
 
بادامچیان افزود: در نتیجه سیر شناخت آثار آیت از مقابله‌کنندگان باید آیت را بشناسیم.
 
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه تصریح کرد: مخالفان و دشمنان آیت کیس عجیب و غریبی هستند یک طرف میرحسین موسوی و دیگری لیبرال‌ها و یک طرف نهضت آزادی، گروه‌های کمونیست،‌گروه فرقان، گروه منافقین، پان ایرانیست‌ها و پیمانی‌ها که مخالف اصل ولایت فقیه هستند با همه اختلاف سلیقه‌ها در بین خود علیه شهید آیت یک مشی را دنبال می‌کنند البته در این بین شهید مطهری، شهید عراقی، شهدای هفت تیر و شهید آیت هم در یک طرف هستند.
 
وی ادامه داد: در این میان بیان سازش‌ناپذیر شهید آیت مطرح می‌شود که بدون هیچ‌گونه کوتاه آمدنی در مسیر روشنگری برای توده‌های مردم در مسیر امام و خط انقلاب فعال می‌شود.
 
بادامچیان افزود: آیت با بصیرت، شجاعت و شهامت و بدون هیچ سازشکاری صحبت می‌کرد و فشارها و مصلحت‌ها بر روی وی تأثیر نمی‌گذاشت. البته آیت مسائل نظام را در امتداد خط ولایت رعایت می‌کرد و در آن دقیق بود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اظهار داشت: اولین عبرت این است که اگر کسی می‌خواهد رهرو راه شهدا و شهید آیت باشد و اگر شهید بهشتی است و خود یک ملت است مظلوم بماند.

وی ادامه داد: تهاجم علیه آیت باعث ترسش نشد و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد البته عبرت دوم این است که آیت اگر در زندگانیش می‌یافت که چیزی حق است از آن دریغ نمی‌کرد و مواضع گذشته خود را تغییر می‌داد.

نائب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان داشت: آیت وقتی دید که جریانات انحرافی دکتر مصدق را به جای آیت‌الله کاشانی پیشوای ملت می‌کنند و در کنار آن ملی‌گرایی را تبلیغ می‌کنند و سیاستی به کار می‌گیرند مبنی بر اینکه آمریکا در مبارزه با انگلستان و در به دام نیفتادن شوروی به درد ما می‌خورد تمامی این مسائل را افشا کرد.

بادامچیان اضافه کرد: عبرت سوم این است که شهید آیت در جریان ملی شدن صنعت نفت مهره‌شناسی کرد که این امر یکی از زیباترین درس‌های آیت برای نسل ماست و علت اینکه آیت به راحتی قطب‌زاده و بنی‌صدر را می‌شناسد همین آگاهی آیت از مهره‌سازی مخفی استکبار است.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه افزود: آیت پس از انقلاب توانست با این مهره‌ها برخورد کند البته وی در رویدادها تحلیل نداشت و جریانی تحلیل می‌کرد. به همین خاطر می‌گفت که جریان مصدق انحرافی است و برای وی فرقی نمی‌کرد که میرحسین مصدقی است یا نهضت آزادی و یا برخی از نزدیکان امام چرا که آیت می‌گفت اینها از جریان انقلاب خارج هستند.

بادامچیان تصریح کرد: در مسئله نوار آیت که آن را از بنی‌صدر گرفتیم فهمیدیم که آن تهمت است و در همانجا مشخص شد که چهره بنی‌صدر چقدر پلید است.

نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان داشت: در شب هفتم تیر شهید بهشتی با آیت علیه میرحسین برخورد کرد البته در آن شب بحث واگذار کردن وزارت خارجه به میرحسین مطرح شد که شهید آیت با این امر مخالفت کرد و گفت میرحسین عضو خط پیمان است که آن منتهی به آمریکا می‌شود البته در آن شب با اکثریت مختصری واگذار کردن وزارت خارجه به میرحسین تصویب شد که آیت پس از این اتفاق گفت به عنوان نماینده ملت با این امر مخالفت می‌کنم و طرفداران میرحسین گفتند که آیت حق ندارد علیه تشکیلات عمل کند.

بادامچیان در پایان خاطرنشان کرد: در آن جلسه مرحوم عسگر اولادی تخلفات میرحسین را مطرح کرد و شهید بهشتی در پایان جمع‌بندی کردند که به این موضوع رسیدگی می‌کنند. که در آن شب به لقاءالله پیوستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها