امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101203
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در تمرین امروز استقلال بهرام افشارزاده، محسن بزرگی، منصور پورحیدری، سید سعید افجه‌ای و امیر عرب حضور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در تمرین امروز استقلال بهرام افشارزاده، محسن بزرگی، منصور پورحیدری، سید سعید افجه‌ای و امیر عرب حضور داشتند که پیش از شروع تمرین امیر قلعه‌نویی سرمربی آبی‌پوشان به استقبال آنها رفت و بازیکنان را دور هم جمع کرد.

قلعه‌نویی در تمرین امروز استقلال گفت: وقتی امروز بهرام افشارزاده را دیدم یاد محمد قریب، مدیرعامل اسبق استقلال افتادم. استقلال امسال کار سختی دارد و شما بازیکنان باید تلاش کنید و برای موفقیت بجنگید چرا که همه دشمنی‌ها با امیر قلعه‌نویی است.

وی افزود: خدا شاهد است که بازیکنانی که به درد نمی‌خوردند را انتخاب نکردم و امسال استقلال دشمن زیاد دارد که همه آنها هم با من مشکل دارند و دشمن من هستند.

قلعه‌نویی در پایان درباره حضور افشارزاده در تمرین امروز استقلال خاطرنشان کرد: او طبق قولی که داده به تمرین آمد چرا که پیش از بازی اول مقابل راه‌آهن قول پاداش در صورت پیروزی را داد و حالا که به برتری رسیدیم او آمده که این پاداش را به بازیکنان بدهد. البته باید از اعضای هیأت مدیره و بقیه معاونان باشگاه استقلال که امروز به تمرین آمده‌اند، تشکر کنم.
انتهای پیام/ن

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها