امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101220
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 59
عبدالکریم جمیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر، با اشاره به ظرفیت‌های عمده استان بوشهر در عرصه صنعتی و اقتصادی، اظهار داشت: بوشهر با این ...

عبدالکریم جمیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر، با اشاره به ظرفیت‌های عمده استان بوشهر در عرصه صنعتی و اقتصادی، اظهار داشت: بوشهر با این ظرفیت موجود نباید مشکل اشتغال داشته باشد و بی‌شک حل مشکلات اشتغال نیز به یک نهاد خاص مربوط نمی‌شود.

وی افزود: افراد جویای کار نیز خود باید برای حل این مشکل دست به کار شده و با فراگیری آموزش‌های مختلف و مورد نیاز صنایع استان، برای دستیابی به شغل مناسب تلاش کنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با اشاره به پیگیری‌‎ها برای حل مشکلات اشتغال در استان بوشهر خاطرنشان کرد: موضوعات مختلفی را برای ایجاد اشتغال در استان پیگیری می‌کنیم که عمده آن در عرصه انرژی است تا در صورت حصول نتیجه فضا برای اشتغال جوانان جویای کار هم استانی فراهم شود.

جمیری افزود: در همین ارتباط مذاکرات و پیگیری‌هایی نیز با وزیر نفت داشتیم و امیدواریم با تعامل و همکاری مسئولان استانی بتوانیم نتیجه مطلوب بگیریم.

وی گفت: همدلی و انسجام بین مدیران و نمایندگان استانی راه را برای حل بسیاری از مشکلات در استان باز می‌کند و همواره بر این امر تاکید داشته و دارم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس بیان کرد: نمایندگان مردم استان در مجلس خود را خادم مردم می‌دانند لذا باید با تعامل و همدلی مسیر توسعه استان را هموار کرد.

جمیری فاضلاب را از عمده مشکلات استان ذکر و مطرح کرد: تاکنون اعتبارات زیادی برای این امر اختصاص یافته و تلاش‌های زیادی نیز صورت گرفته اما همچنان برخی نقاط استان با مشکلات زیادی در زمینه فاضلاب رو به رو هستند.

وی گفت: برای حل مشکلات فاضلاب در استان مذاکراتی نیز با وزیر نیرو داشتم و موافقت‌هایی نیز اخذ شده و امیدواریم این موافقت‌ها هر چه سریع‌تر عملی شود.

انتهای پیام/66006/الف30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها