امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101242
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمدرضا محسنی ثانی ظهر امروز در همایش هم‌اندیشی بررسی و انعکاس مشکلات بنگاه‌های اقتصادی خراسان

 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمدرضا محسنی ثانی ظهر امروز در همایش هم‌اندیشی بررسی و انعکاس مشکلات بنگاه‌های اقتصادی خراسان رضوی در حوزه صنعت، معدن و تجارت که در اتاق بازرگانی این استان برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غزه اظهار کرد: با توجه به ظلم و جنایاتی که آمریکا در جهان انجام می‌دهد به ژاپن اعتراضاتی شد مبنی بر اینکه با توجه به بیشترین صدماتی که این کشور از آمریکا دیده است چرا به «مرگ بر آمریکا»‌ اقدام نمی‌کند و ژاپن در پاسخ گفت «مرگ بر آمریکای ژاپن» همان تلفن پاناسونیکی است که روی میز اوباما قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه ما نیز باید علاوه بر سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» با اقتصاد خود به جنگ این استعمار جهانی برویم گفت: بهترین پاسخی که می‌توان به آمریکا داد فعالیت جهاد اقتصادی کشور در عرصه تولید، صنعت و ... است.

نماینده مردم سبزه‌وار ادامه داد: در شرایطی که رکود تورم، اقتصاد منفی و وضعیت بحرانی در ابعاد مختلف در کشور حاکم است و وضعیت تولید و بنگاه‌های فعال در ایران زمین‌گیر شده‌اند و به نوعی از شرایط غیرعادی برخوردار هستیم نباید نسخه‌هایی را بپیچیم که برای کشورهای توسعه یافته بیشتر کارآمد است.

وی تصریح کرد: بار سنگینی که اکنون بر دوش بنگاه‌های اقتصادی ما قرار دارد نیاز به وضع مالیات‌های چند برابری ندارد و تنها نیازمند دوپینگ است.

محسنی ثانی در خاتمه با اشاره به اینکه در حالی که مجلس حمایت‌های خود را در ابعاد مختلف در حوزه اقتصاد داشته است و تا جایی که توانسته راهکارهای تسهیلاتی و ... را انجام دهد گفت: در اجرا مشاهده می‌کنیم بانک مرکزی، عدم اجرای قانون و ... موانع موجود به شمار می‌روند.
انتهای پیام/70005/صا30/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها