امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101249
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت دولت در جلسه فوق العاده ای در دو نوبت صبح و عصر مهمترین مسائل و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت دولت در جلسه فوق العاده ای در دو نوبت صبح و عصر مهمترین مسائل و مباحث اجرای کشور را بررسی کرد.

در این جلسه لایحه تنظیم شده درخصوص خروج غیرتورمی اقتصاد کشور از رکود که در راستای اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی تهیه شده، بررسی شد.

این لایحه به منظور ارایه مهمترین راهکارها در خصوص مشکلات احصاء شده بخش های تولیدی کشور بر اساس دیدگاه فعالان بخش خصوصی ، صاحبنظران اقتصادی و دستگاههای اجرایی تنظیم شده است .

در این جلسه همچنین ایجاد تحرک اقتصادی، رفع موانع تولید وسرمایه گذاری و بهبود فضای کسب وکار به تصویب هیئت دولت رسید.
 
تقویت ابزارهای تشویقی برای توسعه صادرات ، تسهیل زمینه های تشویق سرمایه گذاری خارجی، اصلاح مقررات مخل کسب وکار در صنعت حمل ونقل ونیز تقویت فرآیند توسعه طرحهای عمرانی دارای اولویت و  تقویت بخش های خدماتی و از جمله گردشگری وصنایع دستی از اهداف این مصوبه است .

در ادامه بخش پایانی لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت که به منظور پیشگیری از تکرار برخی از احکام قوانین بودجه وبرنامه از سوی معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی رئیس جمهور ارایه شده بود مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها