امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101257
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، پرویز علیزاده ظهر امروز در جلسه کمیته پیشگیری‌های وضعی، امنیتی و انتظامی با موضوع تحلیل و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، پرویز علیزاده ظهر امروز در جلسه کمیته پیشگیری‌های وضعی، امنیتی و انتظامی با موضوع تحلیل و بررسی آمار تصادفات منتهی به صدمات بدنی در آذربایجان غربی که در سالن جلسات معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری برگزار شد، اظهار داشت: در آذربایجان غربی تصادفات منتهی به فوت از پنج جرم نخست استان آذربایجان غربی محسوب می‌شود.

وی افزود: حجم عظیمی از پرونده‌های تعزیراتی در دادگستری استان، اجرای احکام و حبس افراد مجرم به جهت تصادفات ناشی از صدمات بدنی غیر عمدی است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی گفت: در میان تصادفات جرحی بیشترین مورد مربوط به نقص عضو است.

علیزاده تصریح کرد: نیروی انتظامی و و راهنمایی و رانندگی با همکاری معاونت پیشگیری وقوع جرم در این امر ورود و تا حدی موفق عمل کرده و توانسته این معضل را مهار کند.

وی اظهار داشت: آمار تصادف جاده‌ای منجر به صدمات بدنی با کاهش 7.8 درصدی همراه بوده که بیشترین این تصادفات برون شهری بوده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی گفت: تصادفات منجر به فوت در جاده‌های آذربایجان غربی با کاهش 9.8 درصدی مواجه شده که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

علیزاده گفت: امسال تصادفات ناشی از صدمات بدنی در درون شهری 6.98 درصد و برون شهری 13 درصد نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

وی افزود: بنا بر آمار صورت گرفته در چهار ماه نخست امسال در برخی از شهرستان‌های آذربایجان غربی مانند پیرانشهر تصادفات ناشی از صدمات جرحی و بدنی جرم نخست محسوب شده در حالی که وقوع این جرم در شهرستان‌های ارومیه، چایپاره و سلماس و تکاب جزء چهار جرم محسوب نمی‌شود.

علیزاده با تفکیک شهرستان‌های آذربایجان غربی اظهار داشت: تصادفات ناشی از صدمات بدنی در شهرستان خوی جرم سوم، میاندوآب جرم چهارم، شاهین‌دژ، پلدشت و خوی جرم چهارم اعلام شده است.

انتهای پیام/61004/س30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها