امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101265
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 21
عباس جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با تبیین عملکرد 72 ساعت گذشته سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم گفت: 47 عملیات طی این مدت توسط نیروهای ...

عباس جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با تبیین عملکرد 72 ساعت گذشته سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم گفت: 47 عملیات طی این مدت توسط نیروهای عملیات سازمان آتش‌نشانی قم صورت گرفته که دو مصدوم نیز به همراه داشته است.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 22 عملیات حریق، 22 عملیات ایمن‌سازی و سه عملیات نجات بوده افزود: عملیات‌های نجات شامل دو عملیات نجات از آسانسور و یک عملیات تصادف تریلی با نیسان است که در کیلومتر 10 جاده قم ـ کاشان به وقوع پیوسته بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: با گزارش این اتفاق به سازمان آتش‌نشانی بلافاصله تیم نجات به محل حادثه اعزام و دو سرنشین خودرو سواری نیسان که یک مرد 42 ساله و یک کودک 12 ساله بودند از داخل خودرو خارج و تحویل اورژانس شدند.

وی عنوان کرد: 22 عملیات ایمن‌سازی شامل سه عملیات رهاسازی گربه، یک عملیات صید مار، یک عملیات صید بزمجه، دو عملیات کندوی زنبور، یک عملیات شکار زنده شغال، سه عملیات نشت سوخت از خودرو، شش عملیات بازگشایی درب منزل، دو عملیات محبوس شدن در داخل اتاق و دو عملیات بازماندن شیرآب بوده است.

جعفری در ادامه به تبیین 22 عملیات حریق پرداخت و گفت: در 72 ساعت گذشته هفت عملیات حریق ضایعات، چهار حریق منزل، یک حریق مغازه، دو حریق الوان چوب، یک عملیات حریق انبار کاشی و سرامیک، یک حریق پیک‌نیک، دو حریق خودرو، یک حریق کارگاه رنگ‌کاری، یک حریق تانکر گازوئیل و یک حریق زمین زراعی و یک حریق واگن قطار باربری رخ داده است.

وی متذکر شد: این واگن قطار باربری دیشب در ایستگاه بعد از روستای قمرود دچار حریق شده بود که با گزارش این حادثه به سازمان آتش‌نشانی ساعت 21 و 49 دقیقه شب سریعا دو دستگاه خودروی عملیاتی به محل اعزام شد که در نهایت نیروهای عملیات آتش‌نشانی ساعت 2 و 36 دقیقه صبح موفق به اطفاء و ایمن‌سازی این واگن قطار باربری شدند.

انتهای پیام/78017/ن30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها