امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101268
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی در آیین اجرای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی در آیین اجرای عملیات ساخت بنای ساختمان پلیس آگاهی شهرستان مرودشت وجود امنیت پایدار در این شهرستان را محصول همکاری مردم و تعامل مناسب مسئولان با نیروی انتظامی دانست و اظهار کرد: اجرای چند پروژه ساختمانی در حوزه انتظامی مرودشت به دلیل اهمیت این شهرستان از لحاظ وضعیت جغرافیایی، تاریخی، گردشگری و اقتصادی است.

وی توجه به وضعیت انتظامی مرودشت را از اولویت‌های پلیس استان فارس عنوان کرد و ادامه داد: با تلاش خوب همکاران ما در انتظامی این شهرستان، جرایم در مرودشت 17 درصد کاهش داشته است که سایر دستگاه‌ها به ‌ویژه دادگستری در این امر نقش مهمی را ایفا کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان فارس پلیس آگاهی را یکی از مراکز مهم انتظامی در ارائه خدمات انتظامی به شهروندان دانست و اضافه کرد: کشف 90 درصد از قتل‌ها توسط پلیس آگاهی نشان از حرفه‌ای‌گرایی این پلیس دارد؛ در حالی که نرم جهانی این رقم 80 درصد بوده و لازم است برای پلیس آگاهی مکانی درخور شأن این مردم که مستحق توجه ویژه و ارائه خدمات مناسب هستند، در نظر گرفته شود.

گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود به توطئه‌های دشمن برای ناامن‌سازی کشور اشاره کرد و گفت: با وجود این دسیسه‌ها با حضور مقتدرانه دستگاه‌های امنیتی و نیروی انتظامی که به فرمایش مقام معظم رهبری مظهر اقتدار ملی هستند، نقشه‌های دشمنان خنثی ‌شده و کشور ما از امن‌ترین کشورهای منطقه محسوب می‌شود.

نماینده مردم شهرستان مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین از تلاش فرمانده و کارکنان پلیس فارس به ‌ویژه شهرستان مرودشت در برقراری امنیت تقدیر و اظهار امیدواری کرد؛ حضور سردار گودرزی موجبات توسعه امنیت پایدار را در این استان بیش ‌از پیش فراهم کند.

مهدی برومندی وجود دو اثر از 150 اثر تاریخی ثبت‌ شده جهانی در این شهرستان، به ‌طور میانگین بازدید روزانه 700 گردشگر خارجی از بناهای تاریخی در مرودشت، دارا بودن مقام نخست در اغلب محصولات استراتژیک کشاورزی و ... را از توانمندی‌ها و داشته‌های برجسته شهرستان مرودشت برشمرد و افزود: با وجود تلاش‌های بسیار کارکنان انتظامی مرودشت، به دلیل گستردگی جغرافیای این شهرستان، نیاز است برای تقویت مراکز انتظامی و نیروی انسانی پلیس در مرودشت نگاه ویژه‌ای شود.

فرماندار شهرستان مرودشت نیز در سخنانی با اشاره به جایگاه و ضرورت امنیت در جامعه گفت: نیروی پرتلاش انتظامی در نوک پیکان ایجاد امنیت واقع‌ شده است و همگی وظیفه ‌داریم برای توسعه امنیت که محصول خون شهدا و فداکاری و ایثار آنها است، تلاش کنیم.

سیدیدالله حسینی مهم‌ترین سرمایه نیروی انتظامی را اعتماد مردم دانست و افزود: همکاری مردم با پلیس و اعتماد به این نیروی خدمتگزار سرمایه نیروی انتظامی در ایجاد امنیت است و مسئولان نیز باید زیرساخت‌های لازم را برای رسیدن به امنیت پایدار فراهم کنند.

وی از خدمت و اقتدار نیروی انتظامی در مرودشت که همراه با رفتار مناسب توأم بوده و سبب کاهش جرایم در این شهرستان شده است، تقدیر کرد و همکاری مناسب فرماندهان این نیرو در همکاری و تعامل با سایر اداره‌ها به‌ ویژه شورای تأمین را ستود.

در پایان عملیات اجرایی ساخت بنای ساختمان پلیس آگاهی شهرستان مرودشت در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع، زیربنایی به مساحت یک‌هزار مترمربع و با اعتباری بالغ‌ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان آغاز شد که قرار است در مدت 12 ماه ساخته شده و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

انتهای پیام/2448/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها