امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101280
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، پیمان آرامون ظهر امروز در جلسه کمیته پیشگیری‌های وضعی، امنیتی و انتظامی با موضوع تحلیل و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، پیمان آرامون ظهر امروز در جلسه کمیته پیشگیری‌های وضعی، امنیتی و انتظامی با موضوع تحلیل و بررسی آمار تصادفات منتهی به صدمات بدنی در آذربایجان غربی که در سالن جلسات معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری برگزار شد، اظهار کرد: براساس قانون توسعه، تصادفات جاده‌ای باید 10 تا 12 درصد کاهش داشته باشد که این میزان هنوز در آذربایجان غربی به حد نصاب نرسیده است.

وی به بیشترین نوع تصادف اشاره کرد و گفت: بیشترین تصادفات منجر به فوت مربوط به عابران پیاده بوده که به دلیل عدم رعایت قوانین رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس شورای ترافیک استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: برای جلوگیری از بروز تصادفات جاده‌ای و صدمات بدنی یک میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

آرامون تصریح کرد: اختصاص 300 میلیون تومان برای پیاده‌روسازی و نیز 300 میلیون تومان جهت احداث پل عابر پیاده از جمله اقداماتی بوده که به منظور کاهش تصادفات عابران پیاده‌‌ اختصاص یافته است.

وی افزود: نصب تابلوهای هشدار دهنده، پنس‌کشی، احداث پل عابر پیاده، تعریض خیابان‌ها و جاده‌های برون‌شهری و داخل شهری از اقدامات مهم شورای ترافیک در استان است.

رئیس شورای ترافیک استانداری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: استان رتبه هفتم کشور در تصادفات جاده‌ای منجر به صدمات بدنی را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/61004/ز20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها