امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101285
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، فرامرز به‌گذر از دستگیری یک نفر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، فرامرز به‌گذر از دستگیری یک نفر کلاهبردار حرفه‌ای در همدان خبر داد و اظهار داشت: در پی انتشار خبری مبنی بر کلاهبرداری از طریق پیامک و اخذ وجه نقد، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این کلاهبردار با ارسال پیامکی به دروغ خود را یک چوپان به مخاطبان خود معرفی می‌کرد و آنان را در جریان کشف گنجی قرار می‌داد و از این طریق اقدام به اغفال اشخاص و دریافت وجه کلان می‌کرد که پلیس با به‌کارگیری منابع اطلاعاتی، نامبرده را در شهرستان ملایر شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضایی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، وی را دستگیر کرد.

رییس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه در بازجویی به عمل آمده از متهم 78 سکه قدیمی مشکوک به طلا به همراه یک قبضه اسلحه سرد (چاقو) کشف شد اظهار داشت: تحقیقات پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/89037/ح/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها