امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101290
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر معتمدی، معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از تهیه و تدوین تقاهمنامه همکاری مشترک ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر معتمدی، معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از تهیه و تدوین تقاهمنامه همکاری مشترک بین سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر و دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت در راستای اطلاع رسانی و آموزش عمومی با تأکید بر توانمندسازی مردم برای خودمراقبتی مبتنی بر اصل 11 سیاست‌های کلی سلامت ابلاغی توسط مقام معظم رهبری خبر داد.

وی درباره محورهای همکاری در این تفاهمنامه گفت:‌ برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌ها، ‏‌طرح‌های پ‍ژوهشی و دوره‌های آموزشی مشترک، استفاده از توانمندی‌ها و امکانات طرفین در زمینه سلامت گروه‌های سنی اعضای سازمان و همکاری در زمینه برگزاری کنگره‌ها‏، همایش‌ها، سمینارها، کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی از جمله محورهای همکاری است.

معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان همچنین توضیح داد: قرار است طبق این تفاهمنامه همکاری در زمینه تألیف و نشر کتب و منابع آموزشی و تولید فیلم، کلیپ و نرم افزارهای آموزشی، بهره مندی طرفین از توانمندی‌های علمی و پژوهشی یکدیگر، توسعه‌ همکاری‌های مشترک در زمینه اطلاع‌رسانی از طریق نشریات و روزنامه‌های سراسری و صدا سیما و انتشار اخبار طرفین در پایگاه‌های اطلاع رسانی وابسته به هر دو نهاد انجام شود.

به گفته معتمدی در این تفاهمنامه سازمان جوانان باید برای تحقق موضوعات تفاهمنامه بستر همکاری لازم را فراهم کند و برای‏ معرفی موضوعات طرح‌های پژوهشی، همکاری برای تهیه، نشر و توزیع کتاب‌های تخصصی، بسته‌های آموزشی، بروشور و پوسترهای آموزشی در مناسبت‌های مختلف مرتبط با اهداف مشترک فعالیت کند.

همچنین فراهم سازی زمینه اجرایی شدن مفاد و اهداف تفاهمنامه، مهیا کردن امکان استفاده اعضای سازمان از خدمات و آموزش‌های دفتر آموزش سلامت، تدوین و اجرای دوره‌های آموزشی، اجرای طرح‌های پژوهشی مورد تفاهم طرفین و تهیه بسته‌های آموزشی از تعهداتی است که دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی باید در این تفاهم نامه به آنها عمل کند.

معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان در پایان از تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان طرفین خبر داد که قرار است به منظور هماهنگی و تنظیم برنامه‌ها به عنوان مجری تفاهم نامه منعقد شده باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها