امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101303
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات، نشست شورای برنامه‌ریزی دادگستری استان تهران با حضور اعضا و به ریاست ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات، نشست شورای برنامه‌ریزی دادگستری استان تهران با حضور اعضا و به ریاست غلامحسین اسماعیلی، در محل سالن کنفرانس حوزه ریاست کل برگزار شد.

اسماعیلی اظهار داشت: برای هر یک از ماها لازم است که عملکرد روزانه خویش را مورد بازبینی و ارزیابی قرار داده و در برابر اعمال صالح شکرگزاری نموده و ازدیاد توفیق را طلب نماییم و در برابر اعمال‌ ناشایست طلب مغفرت نموده و توبه نماییم.

وی در ادامه به شروع به کار شورای اقامه نماز اشاره کرد و افزود: بایستی تلاش کنیم تا همچون ماه مبارک رمضان در سایر ایام نیز حضور همکاران محترم در نماز جماعت پررنگ باشد لذا ضروری است مدیران با حضور مستمر خود در نمازهای جماعت که یک فضیلت به شمار می‌رود موجب تشویق و ترغیب عملی دیگران گردند.

وی در ادامه سخنان خود در خصوص موضوع عفاف و حجاب اظهار داشت: مقوله عفاف و حجاب در جامعه که مرتباً از سوی دلسوزان انقلاب مورد تأکید و توجه قرار گرفته، در تشکیلات قضایی مسلماً از اهمیت بیشتری برخوردار است. بحمدالله در دادگستری استان تهران این امر در حد قابل قبولی است لیکن می‌طلبد بیش از اینها مورد توجه قرار گیرد و در این رابطه جداسازی محل کار بانوان از آقایان آن هم در حد امکان و همچنین انجام امر به معروف و نهی از منکر در خصوص مراجعین به عدلیه با رعایت شرایط آن مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران در ادامه با تأکید مجدد بر موضوعات ارتقای سلامت اداری و افزایش اعتماد عمومی و کارآمدی مجموعه قضایی و رعایت نظم و انضباط در دادگستری استان تهران گفت: ارتقای نظم و انضباط یک برنامه اصولی و مستمر برای دادگستری است و لازم است حرکت آغاز شده در جهت بهبود این موضوع تداوم و استمرار یابد تا ان‌شاءالله به وضعیت قابل قبولی نائل شویم.

وی ضمن قدردانی از اکثریت قضات  وهمکارانی که علاوه بر رعایت وقت اداری با اقدام ایثارگرانه در خارج از وقت نیز به امور محوله می‌پردازند، گفت: در این خصوص اخیراً جمعی از همکاران مورد تشویق قرار گرفتند که آثار مثبتی نیز داشته است.

این گزارش در پایان حاکی است که در خصوص مطالب مطروحه تعدادی از اعضای شورای برنامه‌ریزی به ارائه نقطه‌نظرات خود پرداختند که پس از انجام مباحث کارشناسی لازم حسب مورد تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار