امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101306
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 28
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با آغاز رسمی رقابت‌های قهرمانی دانش‌آموزان دختر و پسر کشور به میزبانی 6 استان کشور،

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با آغاز رسمی رقابت‌های قهرمانی دانش‌آموزان دختر و پسر کشور به میزبانی 6 استان کشور، افتتاحیه بخش دختران با حضور مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت، فرشید ارمیان رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی کشور و جمعی از مسئولان استان مرکزی عصر دیروز دوشنبه 13 مرداد در شهرستان اراک برگزار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در این مراسم با بیان اینکه مسابقات ورزشی دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت همزمان در 6 استان در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: این مسابقات تا شهریور ماه سال جاری ادامه دارد.

حمیدی همچنین از برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در مدارس سراسر کشور خبر داد و گفت: این مسابقات از 26 مهر ماه سال جاری و با مشارکت والدین، مدیران و معلمان مدارس و همچنین همکاری شهرداری‌ها و سایر سازمان های فرهنگی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در بزرگترین رویداد ورزشی آموزش و پرورش بیش از 3 میلیون دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی شرکت می‌کنند.

حمیدی هدف از برگزاری المپیاد ورزشی در مدارس را تقویت روحیه نشاط و شادابی دانش‌آموزان و همچنین ارتقای سطح تعلیم و تربیت آنها عنوان کرد.

گفتنی است، در بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان ابتدایی دختر و سی و یکمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر، استان مرکزی میزبان سه هزار دانش‌آموز ورزشکار خواهد بود که در بخش ابتدایی دختران از تاریخ 13 لغایت 17 مرداد میزبان رقابت‌های مینی در چهار رشته فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندبال و در بخش ابتدایی پسران نیز در همین رشته ها از تاریخ 21 لغایت 25 مرداد ماه میزبان دانش‌آموزان ابتدایی پسر خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها