امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101334
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و پنجمین روز جنگ 33 روزه را شاید بتوان سخت‌ترین و آتشین روز از زمان آغاز این جنگ تحمیلی نامید. دشمن

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و پنجمین روز جنگ 33 روزه را شاید بتوان سخت‌ترین و آتشین روز از زمان آغاز این جنگ تحمیلی نامید. دشمن صهیونیستی در چنین روزی خاک لبنان را با 500 حمله هوایی هدف قرار داد. 400 حمله هوایی در مناطق جنوب این کشور به ثبت رسید. موشک‌های دشمن صهیونیستی شماری از ساختمان‌ها را با خاک یکسان کرد. مقر رادیوی «نور» واقع در منطقه حاره حریک و ساختمان دیگری به نام «اللعازاری» واقع در کوی ماضی نیز در امان نمانده و هدف موشک‌های صهیونیستی قرار گرفتند که در جریان این حملات چهار تن به شهادت رسیده و 9 نفر دیگر زخمی شدند.

مقاومت اسلامی لبنان نیز در پاسخ به حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی بیش از 25 شهرک صهیونیست نشین را با ده‌ها موشک و راکت موشکباران کرده و شهرک‌های عکا و حیفا را با ده‌ها موشک «رعد 2» هدف قرار داد. رزمندگان حزب الله لبنان همچنین مقر فرماندهی تیپ «الجلیل» در پادگان «برنیت» و پایگاه‌های نظامی «حامول» و «عیلبون» را نیز بمباران کردند.

نیروهای مقاومت اسلامی با زدن کمینی در منطقه «عیتا الشعب»، سربازن دشمن صهیونیست را غافلگیر کرده و پس از وارد کردن خسارت‌های قابل توجهی، نیروهای متجاوز را به عقب نشینی واداشتند. در حمله نیروهای حزب الله به نیروهای اشغالگر در دو محور «الطیبة» و «عیترون» یک نظامی صهیونیست کشته شده و 21 تن دیگر زخمی شدند.

نیروهای مقاومت و ارتش لبنان فرود نیروهای کماندوی دشمن صهیونیستی در باغستان‌های شهرک «الشبریحا» را ناکام گذاشتند. دشمن صهیونیستی به کشته و زخمی شدن تنها 10 تن از نیروهایش در جریان درگیری‌های مسلحانه اعتراف کرد. ارتش لبنان از کشته شدن یکی از نیروهایش و زخمی شدن چهار شهروند لبنانی دیگر خبر داد.

«سفر الحوالی» یکی از شیوخ عربستان سعودی فتوایی علیه حزب الله صادر کرده و مقاومت حزب الله را «حزب شیطان» خواند. «عبدالله بن جبرین» یکی دیگر از مفتیان عربستان دو هفته گذشته نیز فتوایی با مضمون «حمایت از حزب رافضی‌ها جایز نیست» صادر کرده بود.

در شهر الناصره در فلسطین اشغالی کنفرانسی در حمایت از لبنان و فلسطین برگزار شد. شرکت کنندگان در این کنفرانس تاکید کردند هر کدام از ساکنان عرب 48 در جریان بمباران‌ها کشته شوند، توسط دشمن صهیونیستی کشته شده‌اند و ارتباطی به مقاومت ندارد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها