امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10136
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش سوریه درحالی نبردها در القصیر را ادامه می‌دهد که بنابر گزارش رسانه‌ها توانسته بخش شمالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش سوریه درحالی نبردها در القصیر را ادامه می‌دهد که بنابر گزارش رسانه‌ها توانسته بخش شمالی را که افراد مسلح به آنجا عقب نشینی کنند را به محاصره درآورده است.

شبکه تلویزیونی العالم در این باره گزارش داده که ارتش خطوط دفاعی افراد مسلح را در شمال درهم شکسته و توانسته ذخایر سلاح و مواد غذایی افراد مسلح را تخریب کند.

بنابراین گزارش تعداد زیادی از افراد مسلح در این منطقه با نیروهای ارتش درگیر هستند که اوج این درگیری در مزارع العکاری در شمال القصیر است.


همچنین این شبکه تصاویری از رهبران گروه‌های تروریستی که در درگیری‌های روزهای اخیر کشته شده‌اند را به نمایش گذاشت.

از سوی دیگر در مناطقی که ارتش کنترل اوضاع را در اختیار گرفته، عملیات تفتیش خانه به خانه آغاز شده است تا بازمانده افراد مسلح نیز پاکسازی شوند.

همزمان با عملیات ارتش سوریه علیه تروریست‌ها، رسانه‌هایی که حامی تروریست‌ها هستند جنگ روانی گسترده‌ای را آغاز کرده‌اند و شکست نیروهای القاعده از ارتش را «جنایت علیه بشریت» نامیده‌اند.

المنار در گزارشی با اشاره به جنگ روانی رسانه‌های مخالف سوریه تصریح می‌کند که این رسانه‌ها گزارش‌های متناقضی از موفقیت های ارتش منتشر می‌کنند.
 

شهر القصیر از 8 ماه قبل در اختیار مخالفان قرار گرفت و به اصلی ترین مرکز تروریست‌های القاعده‌ای در سوریه تبدیل شد.

ارتش سوریه از دو ماه قبل عملیات علیه این شهر را آغاز کرده و با محاصره القصیر از سه جبهه شرقی، غربی و جنوبی سرانجام در هفته گذشته وارد شهر شد و کنترل القصیر را در اختیار گرفت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار