امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101421
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ارتش و سرویس‌های اطلاعاتی رژیم‌صهیونیستی روز سه‌شنبه مدعی شد «حسام قواسمه» که به عنوان مظنون اصلی مدیریت

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ارتش و سرویس‌های اطلاعاتی رژیم‌صهیونیستی روز سه‌شنبه مدعی شد «حسام قواسمه» که به عنوان مظنون اصلی مدیریت تیم ربایش سه اسرائیلی معرفی شده بود، بازداشت شده است. بنا بر اعلام رسانه‌های اسرائیلی، وی در خانه‌ای در الخلیل دستگیر شده و در حال حاضر تحت بازجویی قرار دارد.

پایگاه صهیونیستی «عاروتص شوع» مدعی شده است که وی در جریان بازجویی‌های «شین‌بت» (سرویس امنیت داخلی رژیم‌صهیونیستی) به نقش خود در مدیریت ربایش و نهایتا مرگ این سه نفر، اعتراف کرده است.

دو ماه قبل ناپدید شدن سه اسرائیلی در منطقه «الخلیل» به بهانه‌ای برای افزایش فشارها به فلسطینی‌ها و نهایتا حمله به نوار غزه تبدیل شد. این در حالی است که صهیونیست‌ها هفته قبل اذعان کردند که افراد مظنون به ربایش این سه نفر، از حماس دستور نگرفته‌اند.

«مروان القواسمه» و «عامر ابو عیشه» دو فرد دیگری هستند که صهیونیست‌ها مدعی‌اند عملیات ربایش را انجام داده‌اند. ارتش رژیم‌صهیونیستی بدون آنکه اتهام این افراد ثابت شود، ماه گذشته محل سکونت خانواده این دو نفر را منفجر و به طور کامل تخریب کردند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها