امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101456
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،یکی از اهداف مهم جشنواره فیلم مقاومت، مهیا کردن بسترهای برگزاری جشنواره در شهرهای مختلف برای استفاده و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،یکی از اهداف مهم جشنواره فیلم مقاومت، مهیا کردن بسترهای برگزاری جشنواره در شهرهای مختلف برای استفاده و بهره گیری طیف‌ها و طبقات مختلف جامعه است. پیش بینی نمایش فیلم های جشنواره مقاومت در حوزه های علمیه کشور نیز، در راستای اهدافی چون: فراگیری مخاطبان، مردمی تر شدن، تمرکززدایی جشنواره، اهتمام به گروه های مختلف اجتماعی، لزوم شناخت مستقیم و ملموس طلاب و دانشجویان با آثار سینمای مقاومت و ... طراحی و پیش بینی شده است.

برپایه این خبر، علاوه بر حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌های سراسر کشور ، با همکاری سازمان بسیج دانشجویی به اکران فیلم‌های سیزدهمین جشنواره بین‌المللی مقاومت خواهند پرداخت.

سیزدهمین جشنواره بین­المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می شود.

اطلاعات تکمیلی در سایت جشنواره بین المللی فیلم مقاومت moqavematfilmfest.ir موجود است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها