امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101470
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهندس محمدرضا جعفری جلوه مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی طی احکامی جداگانه آقایان مهدی مسعود شاهی را  با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهندس محمدرضا جعفری جلوه مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی طی احکامی جداگانه آقایان مهدی مسعود شاهی را  با حفظ سمت به سرپرستی معاونت فرهنگی و ابراهیم داروغه‌زاده به عنوان مشاور فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی منصوب کردند.
در متن این احکام چنین آمده است:
جناب آقای مهدی مسعود شاهی

نظر به مقدور نشدن ماموریت اداری و امکان تداوم همکاری رسمی جناب  آقای دکتر ابراهیم داروغه زاده در معاونت فرهنگی بنیاد و با عنایت به درخواست استعفای ایشان و ناگزیر بودن موافقت با این امر، مقتضی است جنابعالی با حفظ سمت و تا زمان لازم عهده دار سرپرستی معاونت مذکور باشید.
 
جناب آقای دکتر ابراهیم داروغه زاده
نظر به همکاریهای مفید جنابعالی در معاونت فرهنگی بنیاد در مقطعی که گذشت و به منظور تداوم بهره مندی از تجارب مکتسبه، به عنوان عضو تیم مشاوران فرهنگی بنیاد منصوب می‌شوید.

انشاءالله در پرتو توجهات حضرت حق درعرصه های فراراه موفق و منصور باشید.
 
براساس این گزارش، ابراهیم داروغه زاده پیشتر طی نامه رسمی به مدیرعامل بنیاد استعفای خود اعلام کرده بود. در بخشی از این نامه آمده است: « ...سرانجام سازمان صدا و سیما با درخواست مکتوب ریاست محترم سازمان سینمایی مبنی بر ماموریت اینجانب موافقت نکرده و گویا همکاری تمام وقت بنده با بنیاد دیگر میسر و مقدور نمی باشد...»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها