امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101477
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 30
«محمد میرکیانی» مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه جهانی جام جم در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس با اعلام این خبر گفت: به دستور معاون محترم ...

«محمد میرکیانی» مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه جهانی جام جم در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس با اعلام این خبر گفت: به دستور معاون محترم سیما جناب آقای دارابی، به منظور حمایت گسترده رسانه ای از کودکان مظلوم غزه، برنامه «بچه های غزه؛ بچه های ایران» در شبکه جهانی جام جم تولید و پخش شد.

وی ادامه داد: برای اولین بار در تاریخ رسانه یک برنامه زنده ترکیبی حمایتگرانه از کودکان مظلوم به طور گسترده در رسانه مطرح شد و به لطف خدا مورد توجه بسیار به ویژه در خارج از کشور قرار گرفت.

مدیر سابق انتشارات پرورش فکری کودکان اظهارداشت: بدون تردید این روزها در تاریخ رسانه ثبت خواهد شد و جهانیان در آینده نیز نسبت به این ظلم تأسف خواهند خورد.

مدیر سابق گروه کودک شبکه دو سیما تصریح کرد: برنامه تلویزیونی «بچه های غزه؛ بچه های ایران» برای اولین بار و به صورت هم زمان از چند شبکه به روی آنتن می رود و آغازگر این کار نیز شبکه جهانی جام جم و گروه کودک و نوجوان این شبکه تلویزیونی با مخاطبان بسیاری در سراسر دنیا بود.

میرکیانی افزود: خوشبختانه اثرگذاری این برنامه به صورتی بود که دکتر محمدمنیر صفی الدین نماینده سازمان یونیسف در ایران اعلام کرد که این حرکت گسترده رسانه ای در حمایت از کودکان غزه در ایران در جهان بی سابقه است و خواستار حضور در این برنامه شد.

وی عنوان داشت: طبق هماهنگی های انجام شده، ایشان امروز بعد از ظهر به همراه استاد علی نصیریان، رودابه حمزه ای، نیما نکیسا و امیر یگانه مهمان برنامه «بچه های غزه؛ بچه های ایران» حضور خواهند داشت و انزجار خود را از رژیم صهیونیست کودک کش ابراز خواهند کرد.

وی گفت: استاد علی نصیریان بر سر برنامه منت نهادند و علی رغم برنامه فشرده ای که داشتند، با اشتیاق و به عشق کودکان مظلوم غزه اعلام کردند که در برنامه «بچه های غزه؛ بچه های ایران» حاضر خواهند شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها