امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101480
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 21
علی‌اکبر اشعری عضو هیات امنای خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به اینکه در جلسه هیأت امنای ...

علی‌اکبر اشعری عضو هیات امنای خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به اینکه در جلسه هیأت امنای خانه کتاب که دقایقی پیش برگزار شد قرار بود موضوع شابک بررسی شود آیا اجرای این طرح از نیمه مرداد آغاز خواهد شد، اظهار داشت: بحثی که از مدت‌ها پیش در خانه کتاب مطرح بود هنگامی که از سوی مدیرعامل خانه کتاب اطلاع‌رسانی شد ناشران در ادامه آن پیشنهادات تکمیلی دادند براین اساس قرار شد خانه کتاب این پیشنهادات را دریافت و جمع‌بندی کند و در نهایت در هیأت امنا مطرح شود.

وی اضافه کرد:‌ البته تاکنون برخی پیشنهادات از سوی ناشران ارائه شده اما باید این پیشنهادات پخته‌تر شود باید صبر کرد و دید مجموع پیشنهادات به نفع شرایط خواهد بود یا نه که در انتها جمع‌بندی حاصل خواهد شد چرا که خانه کتاب و وزارت ارشاد وظیفه حمایت از صنعت نشر را برعهده دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قرار نیست امری صورت گیرد که نارضایتی ناشران را در پی داشته باشد بنابراین نظرات آنها نیز اعمال خواهد شد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها