امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101490
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نصرالله یداللهی، معاون تربیت و آموزش بسیج هنرمندان درباره برگزاری پنجمین دوره آموزش تربیت هنرمندان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نصرالله یداللهی، معاون تربیت و آموزش بسیج هنرمندان درباره برگزاری پنجمین دوره آموزش تربیت هنرمندان متعهد و متخصص گفت: سازمان بسیج هنرمندان در سال 91 مبنی بر کیفیت بخشی به منابع انسانی تصمیم به برگزاری 8 دوره آموزشی در رشته‌های کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی گرفت.

وی با اشاره به اینکه در این دوره‌ها هنرجویان در مدت زمان 4 سال عمیق و بنیادین آموزش می‌بینند، گفت: تا ترم پنجم کلاس‌ها به صورت منطقه‌ ای برگزار شده و پس از آن تا انتهای دوره کلاس‌ها به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود و هر ترم شامل سه بخش حضوری، غیرحضوری و عملی است.

یداللهی عنوان کرد: در پایان هفته جاری ترم پنجم این دوره‌ها با حضور 210 هنرجو در رشته‌های کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی آغاز شده که این دوره در ادامه دوره‌های پیشین هنرجویان تحت نظر حضور اساتید مجرب و شناخته شده آموزش می‌بینند.

به گفته وی، مدت زمان این دوره 15 روز بوده و مباحث تربیتی، اعتقادی و معرفتی نیز تدریس می‌شود.

معاون تربیت و آموزش بسیج هنرمندان هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی را توانمندسازی هنرمندان متعهد رشته‌های کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی بیان کرد تا بعد از اتمام 8 ترم آموزشی کارگردانان متخصص به جامعه هنری معرفی شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها