امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101498
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 37
 حسن دادخواه تهیه کننده فیلم سینمایی «مأموریت تهران» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، شنبه 18 مردادماه را آغاز پیش‌تولید رسمی این اثر سینمایی به ...

 حسن دادخواه تهیه کننده فیلم سینمایی «مأموریت تهران» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، شنبه 18 مردادماه را آغاز پیش‌تولید رسمی این اثر سینمایی به کارگردانی مهدی مظلومی اعلام کرد.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به امید خدا روز شنبه مرحله پیش‌تولید و انتخاب بازیگر این اثر سینمایی را به صورت رسمی آغاز خواهیم کرد.

دادخواه با اشاره به مدت زمان فیلم‌برداری فیلم‌سینمایی ماموریت تهران خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مدت 45 روز را برای فیلمبرداری این اثر سینمایی پیش‌بینی کردیم.

وی تأکید کرد: لوکیشن‌های اصلی فیلم ما در مناطق شمالی، جنوبی، غربی و شرقی شهر تهران قرار دارد و قرار بود که برای فیلم‌برداری یکی از سکانس‌ها به یکی از کشورهای خارجی سفر کنیم که بنا به درخواست من آن سکانس را در جزیره کیش فیلم‌برداری خواهیم کرد.

دادخواه درباره عوامل فیلم‌ سینمایی ماموریت تهران تاکید کرد: تاکنون حضور حسن پویا بعنوان مدیر فیلمبرداری، مجتبی متولی به عنوان مدیر تولید در این فیلم قطعی شده است.

تهیه کننده ماموریت تهران در پایان عنوان کرد: این اثر سینمایی را قطعاً به جشنواره سی‌ و سوم فیلم فجر خواهیم رساند.

بنابراین گزارش، ماموریت تهران بعنوان اولین تجربه سینمایی مهدی مظلومی در کارنامه او به چشم می‌خورد.

«ماموریت تهران» با نگاهی متفاوت به مسئله هسته‌ای در ژانر طنز می‌پردازد.

انتهای پیام/ ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها