امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101517
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۱۴
تعداد بازدید: 86
یوناتن بت‌کلیا نماینده مسیحیان آشوری در مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جنایات صهیونیست‌ها در غزه

یوناتن بت‌کلیا نماینده مسیحیان آشوری در مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جنایات صهیونیست‌ها در غزه گفت: این اولین باری نیست که اراذل و اوباش رژیم صهیونیستی دست به چنین جنایاتی می‌زنند و متأسفانه سکوت مجامع بین‌المللی موجب گسترده‌تر شدن این جنایات می‌شود.

وی افزود: جنایات صهیونیست‌ها در غزه به گونه‌ای نیست که بتوان گفت یک تعداد انسان مرتکب آن می‌شوند و آنها سعی دارند تا با دست زدن به این جنایات زمینه را برای ادامه بقای خود فراهم کنند.

این نماینده اقلیت‌های دینی در مجلس اظهار داشت: اگر مدعیان دفاع از حقوق بشر در قبال این گونه جنایات سکوت اختیار نکنند ما هر روز شاهد تکرار آن نیستیم و متأسفانه طی دهه‌ها و قرن گذشته ما شاهد سکوت این مدعیان حقوق بشر در قبال جنایات جنایتکاران عالم بوده‌ایم.

بتکلیا خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید حساب یهودیان را از صهیونیست‌ها جدا کنند چرا که یهودیان هم همانند دیگر پیروان ادیان ابراهیمی با این گونه جنایات صهیونیست‌ها مخالفند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها