امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10152
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 153
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "یوری اوشاکوف" مشاور رئیس‌جمهوری روسیه امروز، جمعه اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "یوری اوشاکوف" مشاور رئیس‌جمهوری روسیه امروز، جمعه اعلام کرد که مواضع این کشور در قبال اوضاع سوریه هیچ تغییری نکرده است، ولی در این موضع گیری ممکن است با توجه به روند اوضاع تفاوت‌های ظریفی بوجود آید.

اوشاکوف در جمع خبرنگاران گفت: مواضع روسیه در قبال اوضاع سوریه جنبه اصولی دارد و این اصول همچون قبل بدون تغییر باقی مانده است، ولی ممکن است با توجه به روند اوضاع در این کشور برخی تفاوت‌های ظریفی در این موضع گیری بوجود اید.

مشاور ولادیمیر پوتین همچنین تاکید کرد که روسیه به کار با شرکای خود برای تعیین شرکت کنندگان در کنفرانس بین المللی برای کمک به حل و فصل مناقشه در سوریه ادامه خواهد داد.

وی یادآور شد: البته من زمان دقیق برگزاری کنفرانس بین المللی در مورد سوریه را نمی‌دانم، ولی می‌توانم بگویم که روسیه به همراه گروهی از کشورهای دیگر در حال کار بر روی تعیین شرکت کنندگان در این کنفرانس هستند که شامل کشورهایی می‌شود که مستقیما در همسایگی سوریه قرار داشته و سایر کشورهای علاقه مند به حل این بحران و البته طرفین مناقشه در سوریه نیز در این کنفرانس حضور خواهند داشت.

اوشاکوف تاکید کرد که کار بر روی این مسئله، بویژه در تماس‌های دیپلماتیک بین مقامات روسی و آمریکایی بطور فعال ادامه دارد. به گفته وی، رئیس‌جمهوری روسیه در همین رابطه تماس‌هایی با مصر، اسرائیل، انگلیس و آمریکا داشته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها