امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101534
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۴
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری خود امروز (چهارشنبه) ضمن تبریک روز ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری خود امروز (چهارشنبه) ضمن تبریک روز خبرنگار یاد و خاطره شهید صارمی شهید حوزه رسانه و همه شهدای دیپلماتیک و شهدای حوزه فناوری کشور را گرامی و برای روحشان آرزوی شادی و اظهار امیدواری کرد که راه این شهدا پر رهرو باشد.

وی در پاسخ به سوالی درباره اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا که اعلام کرده است نگران برنامه هسته‌ای ایران نیست بلکه نگران نقش حقوق بشر و حمایت ایران از فعالیت‌های تروریستی است گفت: اظهارات تکراری مقامات آمریکایی سخن جدیدی نیست ولی آن چیزی که امروز مایه نگرانی است حمایت همه جانبه آمریکا از رژیم صهیونیستی است که آمریکا با حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی چشم خود را به واقعیات منطقه و افکار عمومی بیدار در جهان بسته است و به جرات می توانیم بگوییم که بر همین اساس آنها دچار سوءمحاسبه شده و این دیدگاه آمریکا را از تحولات واقعی منطقه کاملاً دور کرده است.

افخم با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی که زندان بزرگی را برای فلسطینیان ایجاد کرده است و خودش به یک زندانبان تبدیل شده و آمریکایی‌ها هم در حال حمایت از زندانبان هستند افزود: لازم است که آمریکایی‌ها تحولات منطقه را کاملاً واقع بینانه و با چشم باز ببینند.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با دعوت از مسئولان آمریکایی برای دیدن تصاویر منتشره در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی که خشم عمومی جهان را برانگیخته است خاطرنشان کرد: مسئولان آمریکایی فقط یک بار تصاویر زنان، کودکان، خردسالان، میانسالان و افراد کهنسال که قربانی جنایات رژیم صهیونیستی شده و به خاک و خون کشیده شده‌اند را مرور کنند چون واقعیت‌های منطقه طور دیگری است.

افخم اظهار داشت: لازم است که غربی‌ها این را بدانند که این واقعیت‌ها که کشورها و ملت‌های منطقه بیدار شده‌اند و دولت‌های غربی از افکار عمومی خود عقب مانده‌اند به یک بازنگری برای آنها اجتناب ناپذیر است.

وی گفت: امیدوار هستیم که آمریکایی‌ها در سیاست‌های حمایت گرایانه و همه‌جانبه از رژیم صهیونیستی تجدید نظر کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها