امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 27
۱۸:۱۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101547
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۴
تعداد بازدید: 6
کامران صاحب‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درخصوص اظهاراتی که از وی پیرامون مقداد نجف‌نژاد منتشر شده است اظهار

کامران صاحب‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درخصوص اظهاراتی که از وی پیرامون مقداد نجف‌نژاد منتشر شده است اظهار داشت: من گلایه‌هایم را روز گذشته مطرح کرده‌ام و از آن رسانه‌ای که به نوعی قصد داشت من را مقابل آقای نجف‌نژاد قرار دهند ناراحت هستم.

وی افزود: نجف‌نژاد یکی از افراد با تجربه است و حداقل 5 دوره در فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی حضور داشته است با وجود اینکه من حرفی در مورد آقای نجف‌نژاد نزده‌ام اما باز هم از ایشان عذرخواهی می‌کنم.

رئیس هیات مدیره استقلال تاکید کرد: من صحبت‌های آقای نجف‌نژاد را خواندم و متوجه شدم که ایشان در مورد هیات مدیره استقلال و پرسپولیس به صورت کلی صحبت کرده‌اند و من هم کسی نیستم که به صراحت بخواهم در مورد اظهار نظر شخصی صحبت کنم فقط امیدوارم رسانه‌ها به فکر این نباشند که برخی افراد را به جان هم بیندازند.

وی در خصوص آخرین جلسه هیات مدیره استقلال و مباحث پیرامون آن گفت: قرار شد هر اتفاقی در هیات مدیره رخ می‌دهد به صورت مکتوب ارائه شود ضمن آنکه در نشست قبلی در مورد نحوه عملکرد هیات مدیره صحبت‌هایی را انجام دادیم و آقای صادق‌پور نیز گزارشی را در مورد آکادمی و مبالغ قرارداد اعضای این مجموعه به هیات‌مدیره ارائه کرد.

صاحب‌پناه تاکید کرد: قرار شد نظری‌جویباری نیز در مورد فصل نقل و انتقالات به صورت کلی گزارش خود را ارائه کند تا این موارد در آرشیو باشگاه باقی بماند.

رئیس هیات مدیره استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس پیرامون بحث ورود سازمان بازرسی به مبحث عبور باشگاه‌ها از سقف بودجه و اینکه واکنش باشگاه استقلال چه خواهد بود گفت: بستگی دارد که سازمان بازرسی چه سوالاتی را از ما بپرسد ما مبالغ را اعلام کردیم و سازمان لیگ و وزارت ورزش هم این کار را انجام داد. انحراف از بودجه مباحث مهمی دارد ولی فکر نمی‌کنم انحراف بودجه ما غیرقابل جمع کردن باشد به اعتقاد من انحراف ما از بودجه و سقف قراردادها خیلی کم بود و همانطور که آقای افشارزاده اعلام کرد واقعا چاره دیگری برای بستن تیم نداشتیم.

وی تاکید کرد: هرچند که انحراف از بودجه توسط شرکت‌های مختلف برای استقلال تامین می‌شود و قرار شده اگر هم مبلغی به بازیکنان پرداخت شود خارج از مباحث هیات مدیره و اسپانسر اصلی باشگاه باشد. کسی انحراف بودجه را انکار نکرده است ولی ما به دنبال راهکار هستیم که به دیوان محاسبات یا سازمان بازرسی توضیحات لازم را ارائه کنیم و مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار