امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101577
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۰
تعداد بازدید: 100
‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان اظهار داشت: با عنایت به بررسی‌های به عمل آمده ...

‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان اظهار داشت: با عنایت به بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که برخی شرکت‌های هواپیمایی در سیستم نگهداری جا، کلاس‌های پروازی و نرخ‌هایی که به تایید سازمان هواپیمایی کشوری نرسیده است و یا در نرخ نامه شرکت مستثنی شده‌اند را وارد کرده که خود از یک سو موجب شبهه برای برخی از دستگاه‌های نظارتی و از سوی دیگر موجبات سوء استفاده برخی از پرسنل و نمایندگان دفاتر فروش جهت توجیه گرانفروشی شده است.

وی اضافه کرد: نمایش نرخ‌نامه در سیستم نگهداری جا و یا شبکه توزیع و فروش توسط شرکت‌های هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرت هوایی از هر گونه مغایرت نرخی جلوگیری خواهد شد.

مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، از مسافران خواست در صورت مشاهده نرخ‌های بلیت مغایر با نرخ‌های مصوب مراتب را با شماره تلفن 61022355 و 66048007 واحد رسیدگی به شکایات سازمان هواپیمایی کشوری در میان بگذارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها