امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101585
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۰
تعداد بازدید: 139
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرکرد، محمدرضا صادق دقایقی پیش در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: توقع این است که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرکرد، محمدرضا صادق دقایقی پیش در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: توقع این است که خبرنگاران آیینه تمام‌نما باشند و دولت تدبیر و امید در این زمینه از نقد سازنده استقبال می‌کند.

وی افزود: حضور خبرنگاران در همه‌جای دنیا برای آگاهی‌رسانی به مردم یک امر مطلوب و پسندیده است.

صادق بر ضرورت تقویت رسانه‌های کشور تاکید کرد و افزود: باید از همه ظرفیت‌ها از جمله فضای مجازی، صفحه‌های اجتماعی، رسانه‌های مکتوب و ... به نحو مطلوب برای بیان حقایق کشورهای مختلف از جمله کشور ایران استفاده کرد.

مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور گفت: دولت به دنبال این است که رسانه‌های کشور را تقویت کند و این به معنای این نیست که رسانه‌ها را به سمتی بکشد که مبلغ سیاست‌های دولت باشد.

وی با اشاره به بیمه خبرنگاران اظهار کرد: بنده خودم جزء کسانی هستم که معتقدم تمام کسانی که صاحب امتیاز هستند باید حق بیمه خبرنگارانشان را پرداخت کنند.

صادق تاکید کرد: دولت در حال برسی است و احتمالا به زودی برای خبرنگارانی که بیمه هستند بیمه تکمیلی در نظر بگیرد.

مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور گفت: رکود نشریات به دلایل مالی را قبول دارم ولی دلایل مالی تنها دلیل این امر نیستند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبی بر اینکه برخی رسانه‌های جریان اصلاحات به دنبال این هستند که رئیس‌جمهور خطیب نماز جمعه تهران شود، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین وظیفه رئیس‌جمهور مسئولیت اجرایی او است و من خیلی ضرورتی نمی‌بینم که بخواهم در این زمینه پاسخی داشته باشم.
انتهای پیام/68001/ج40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها