امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101600
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری، فردا پایان دهمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران است، امروز در کنار گرمای هوا، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری، فردا پایان دهمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران است، امروز در کنار گرمای هوا، بازار بازدیدهای مسئولان نیز از غرفه‌های مختلف، گرم بود و خبرنگاران هم روز پرخبری را پشت سر گذاشتند.

غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نیز در بین 68 رسانه مکتوب و مجازی استان مازندران، مورد بازدید مسئولان مختلف قرار گرفت، و آنچه بیش از همه اهمیت داشت، فرستادن صلوات و فاتحه به روح مرحوم جابر معافی است.

در این غرفه، عکس مرحوم معافی که روی آن نوشته شده است «جابر رسانه‌ها دیگر اضطراب خبر ندارد»، توجه خیلی‌ها را به خود جلب می‌کند و تاثر قلبی آنها را از جای خالی وی، برمی‌انگیزد.

روی میز غرفه، یک ظرف خرما است، و لوح‌های تقدیری که نشان از تلاش‌های بی‌اندازه و شبانه‌روزی سرپرست فقید پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مازندران دارد، لوح‌هایی که به دلیل فعال کردن خبرنگاران در تمامی شهرستان‌های مازندران از گلوگاه تا رامسر، و ارسال به‌موقع اخبار و تعهد و تجربه کاری است.

به راستی که ساماندهی 36 خبرنگار و عکاس متعهد در تمامی شهرستان‌ها و سعی در به‌کارگیری بهترین نیروها، هنر مدیریتی ارزنده‌ای است که مرحوم معافی از همه آنها بهره‌مند بود.

امروز و تا لحظه مخابره خبر، علاوه بر مردم عادی، مدیران کل محیط زیست، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، آموزش و پرورش، بنیاد شهید و امور ایثارگران، نمایند مردم ساری و میاندرود، چالوس، نور و محمودآباد، مدیر عامل بانک ملی، رئیس اتاق بازرگانی، فرماندار و شهرداران ساری و جویبار و قائمشهر، از غرفه فارس و سایر غرفه‌ها بازدید کردند.

علی بابایی کارنامی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دو دسته گل بزرگ به نمایشگاه آمد، به تمامی غرفه‌ها سر زد و گل‌ها را به سرپرستان خبرگزاری‌ها تقدیم کرد، دو شاخه گل نیز کنار عکس مرحوم معافی قرار داد و یادش را گرامی داشت.

یادش بخیر، سال گذشته در چنین روزهایی، مرحوم معافی در نمایشگاه مطبوعات حضور داشت و خبرهای متنوعی از مصاحبه‌هایی که با مسئولان مختلف داشت، روی خروجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; قرار گرفت.

این روزها و در آستانه روز خبرنگار، واقعا جای او خالی است، اما باید تقدیر و این گذر طبیعی عمر را پذیرفت، باید یاد و خاطره او و همه خبرنگارانی که قداست قلم را حفظ کرده و هیچ‌گاه برای مطامع دنیوی از رسالت خبرنگاری دست نکشیده‌اند را گرامی بداریم.

اکنون باید با استفاده از تجربیات ارزشمندی که در اختیار تمامی همکارانش قرار داد، روند همکاری خود با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مازندران با تلاش برای رفع مشکلات استان و با امید به آینده ادامه دهیم.

انتهای پیام/86001/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها