امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101609
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
محمد دامادی صبح امروز در حاشیه نشست با اعضای شورا و دهیاران روستاهای بخش مرکزی که در روستای شریف‌آباد برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری ...

محمد دامادی صبح امروز در حاشیه نشست با اعضای شورا و دهیاران روستاهای بخش مرکزی که در روستای شریف‌آباد برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار داشت: دیدار با مردم روستاها و رسیدگی به مشکلات شوراییان و دهیاران از برنامه‌ها هر هفته و مستمر ما در شهرستان ساری و میاندورود است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه بحران آب مشکل اصلی مردم شهرستان ساری و روستاها محسوب می‌شود، افزود: بحث نامناسب بودن راه‌های دسترسی، کمبود آب، اجرای نیمه کاره طرح هادی از مواردی است که روستاییان از آن رنج می‌برند.

این مسئول تصریح کرد: کمبود حلقه‌های چاه و نیمه تمام ماندن پروژه آبرسانی به ساری از موارد مهمی است که روستاییان را با بحران آب در اراضی کشاورزی مواجه کرد.

دامادی رویکرد رسیدگی مستمر به روستاها و در میان مردم بودن را تبلیغات برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی ندانست و گفت: به عنوان نماینده باید در کنار مردم باشم تا از نزدیک برای رفع مشکلات آنان اقدام شود.

وی افزود: بیش از یک سال به انتخابات مجلس مانده است، برخی از کاندیداها زود شروع می‌کنند.

دامادی با بیان اینکه جوانان روستایی انگیزه بازگشت به زادگاه خود را دارند، تصریح کرد: انگیزه اصلی بازگشت به روستا ایجاد اشتغال است که با ایجاد کارگاه‌های تولیدی می‌توان به این مهم دست یافت.

نماینده مردم ساری و میاندورود با اشاره به اینکه در این نشست‌ها بحث بیمه کارگران ساختمانی مطرح است، خاطرنشان کرد: برای بیمه کارگران ساختمانی بحثی در مجلس مطرح شد که کمیسیون بهداشت به عنوان کمیسیون اصلی باید نظر نهایی را اعمال و در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: مواردی در کمیسیون عمران به عنوان کمیسیون فرعی به تصویب رسید اما ما منتظر نظر کمیسیون اصلی هستیم تا در صحن علنی محلی مجلس بررسی شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقرر شد دولت ظرفیتی را برای بیمه کارگران ساختمانی قرار دهد، یادآور شد: وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی دو هفته اخیر در کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد قرار است دولت برای بیمه کارگران ساختمانی اعتباری را تخصیص دهد تا مشکل این قشر در بحث بیمه‌ای حل شود.

دامادی تصریح کرد: دولت توان بیمه همه کارگران ساختمانی را دارد و این مهم‌ترین کار است.

انتهای پیام/86006/ح30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها