امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101612
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شماره 758 هفته‌‌نامه یالثارات الحسین‌(ع) با یک هفته وقفه به دلیل تعطیلات عید سعید فطر ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شماره 758 هفته‌‌نامه یالثارات الحسین‌(ع) با یک هفته وقفه به دلیل تعطیلات عید سعید فطر امروز روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

در ادامه  به مهم‌ترین مطالب منتشر شده در آخرین شماره ارگان مطبوعاتی انصارحزب الله می‌پردازیم:

*یادبودی از قائم‌مقام واحد اطلاعات و عملیات لشکر41 ثارالله، موضوع صفحه اختصاصی شهید در این شماره یالثارات است که به شرح زندگانی و فضائل اخلاقی شهید محمدحسین یوسف الهی پرداخته است.

*علاقمندان به صفحه روایت یاران می‌توانند در این صفحه حکایت شهیدی که 22 سال مفقود الاثر بوده است را درکنار خاطره ای از زبان رهبر معظم انقلاب درباره شهید بابایی مطالعه کنند. همچنین در این صفحه گلایه ای از سوی مردم شبستر درباره بی‌توجهی به قبور شهدای گمنام این شهر منتشر شده و نیز مطلبی تطبیقی درباره نبرد شام و روایت های آخرالزمانی در دسترس مخاطبان است.

*صفحه 10 شماره 758 یالثارات به یک گزارش اختصاص دارد که با تحلیل دکتر مسعود اسداللهی رئیس مرکز مطالعات استراتژیک لبنان در بیروت همراه شده است و ضمن بررسی آراء برخی صاحب‌نظران در تفسیر پیام اخیر فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با ارائه مصادیق عینی ، تحلیلی متفاوت از این پیام ارائه داده است.

*مخاطبان یالثارات می‌توانند در صفحه شمیم عدالت گزارش و تحلیلی درباره دادگاه مهدی هاشمی مطالعه کنند. همچنین در این صفحه گزارش‌هایی منتشر شده که مخاطب آن علاقمندان کمک به مناطق محروم است.

*صفحه ادب و هنر در این شماره با انتشار یک گزارش به بررسی و انتقاد از وضعیت لجام‌گسیخته موسیقی در کشور و اشاعه آن توسط دستگاه‌های حکومتی پرداخته است.

*گزارشی با موضوع آخرین تاکتیک‌های بکارگرفته شده توسط گروههای مقاومت در میدان نبرد زمینی با رژیم‌صهیونیستی، مطلب دیگری است که در صفحه 7 این هفته‌نامه به ذکر شیوه‌های قتل عام دسته‌جمعی سربازان متجاوز اسرائیلی در جنگ اخیر غزه پرداخته است.

*یالثارات در شماره 758 همچنین یک صفحه جدا را به موضوع پرمناقشه اخیر درباره طرح شهرداری تهران برای تفکیک محیط کار محرم و نامحرم اختصاص داده و با بررسی آراء معترضان به عملکرد شهرداری تهران به ریشه یابی این اعتراضات پرداخته و راه‌حل‌هایی برای مواجهه با این هجمه سنگین ارائه داده است.

*صفحه مختص اخبار انصارحزب الله در این شماره به انتشار متن سخنرانی جلسات هفتگی طی دو هفته گذشته این ارگان در روزهای یکشنبه اختصاص دارد که سخنرانی حجت الاسلام محمدتقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان و دکتر رزاقی اقتصاددان و استاد دانشگاه را با موضوع بررسی انتقادی عملکرد دولت در حوزه فرهنگ و اقتصاد منعکس ساخته است.

*در صفحه 4 مخاطبان می‌توانند گزارشی تحلیلی درباره تخریب روشمند خدمات دو دولت گذشته را مطالعه کنند که براساس شواهد موجود اثبات می‌کند ، اصلاح طلبان به عنوان متصدیان این تنور داغ روزی از دولت کنونی هم که در حکم هیزم بیار این تنور است به عنوان سوخت استفاده خواهند کرد.

*همچنین درصفحه اول ارگان مطبوعاتی انصارحزب‌الله پاسخی به مسئول اطلاع رسانی وزارت کشور قابل روئیت است که در آن به رد دعاوی روز شنبه هفته جاری این مسئول پرداخته شده که ضمن مصاحبه با یک پایگاه خبری اقدام انصار حزب الله در امر به معروف و نهی از منکر زبانی را غیر قانونی خوانده و ضمن ادعای صدور هشدار از سوی وزارت کشور به انصار حزب‌الله تاکید کرده بود که برای چنین اقداماتی باید مجوز لازم از این وزارتخانه اخذ گردد.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها