امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101613
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: این قشر رسالت بزرگی را در جهان امروز بر دوش دارند. وی ...

محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: این قشر رسالت بزرگی را در جهان امروز بر دوش دارند.

وی به نقش رسانه‌های استکباری در جهان امروز اشاره کرد و بیان داشت: آنها از ابزار رسانه در راستای منافع خود استفاده و وقایع را به هر صورتی که دلشان می‌خواهد نشان می‌دهند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بر تاثیرگذاری فعالیت‌های خبرنگاران در راستای رسالت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی تاکید کرد و گفت: این فعالیت‌ها در نوع خود جای تقدیر دارد.

این مسئول بر ضرورت فعالیت در راستای رسالت خبرنگاری توسط فعالان این حرفه تاکید کرد و افزود: خبرنگاران باید در راستای منافع اسلام و با صداقت فعالیت کنند.

وی با اشاره به سکوت کشورهای مدعی حقوق بشر در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: این مدعیان دروغین که به خاطر یک سرباز گوش عالم را کر می‌کنند در مقابل اقدامات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی سکوت دردناکی کرده‌اند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی به کشتار فجیع کودکان و زنان در سرزمین‌های اشغالی اشاره و اضافه کرد: سازمان‌های مدعی حقوق بشر از حامیان قاتلان کودکان محسوب می‌شوند.

این مسئول با بیان اینکه سکوت‌کنندگان در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در واقع در کنار این رژیم محسوب می‌شوند، تصریح کرد: سکوت در مقابل این جنایات نوعی همراهی به شمار می‌رود.

علیمردانی با اشاره به حمایت همیشگی ایران از مردم مظلوم فلسطین بیان داشت: این حمایت از اوایل انقلاب با کوچکترین خللی ادامه یافته است.

وی تاکید کرد: مردم و رزمندگان فلسطینی همواره مورد حمایت جمهوری اسلامی و آزادی‌خواهان جهان بوده‌اند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان ملل به وظیفه خود در قبال مردم فلسطین عمل نکرده است، ادامه داد: آنها ضمن عبور از این مسئله مهم در کنار رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند.

این مسئول در ادامه با تبریک روز خبرنگار افزود: این قشر رسالت بزرگی را در جهان امروز بر دوش دارند.

علیمردانی به نقش رسانه‌های استکباری در جهان امروز اشاره کرد و بیان داشت: آنها از ابزار رسانه در راستای منافع خود استفاده و وقایع را به هر صورتی که دلشان می‌خواهد نشان می‌دهند.

وی بر تاثیرگذاری فعالیت‌های خبرنگاران در راستای رسالت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی تاکید کرد و گفت: این فعالیت‌ها در نوع خود جای تقدیر دارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت فعالیت در راستای رسالت خبرنگاری توسط فعالان این حرفه تاکید کرد و افزود: خبرنگاران باید در راستای منافع اسلام و با صداقت فعالیت کنند.

انتهای پیام/73004/ح30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها