امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101615
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به حمایت‌های

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین گفت: ملت ایران براساس مواضع دینی خود دفاع از هم کیشان فلسطینی را در برنامه خود دارد و بر همین اساس انقلاب اسلامی مدافع مظلومان عالم از جمله مردم مظلوم غزه است.

وی افزود: از سوی دیگر موقعیت منحصر به فرد ایران در منطقه از جهات مختلف و از سوی دیگر برعهده داشتن ریاست جنبش عدم تعهد از سوی ایران باعث شده تا جمهوری اسلامی در تحولات منطقه نقشی اساسی ایفا کند و در مقاومت مردم فلسطین نیز حامی اصلی گروه‌های مقاومت بوده و هست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: سایر کشورهای اسلامی نیز باید به پیروی از جمهوری اسلامی ایران به غیرت آمده و در حمایت از مردم فلسطین به میدان بیایند.

آقامحمدی گفت: انقلاب اسلامی نیز باید در حمایت از مردم فلسطین همچون گذشته به گونه‌ای عمل کند تا سایر کشورهای منطقه نیز به تاسی از جمهوری اسلامی ایران وارد عرصه شده و نقش خود را در این راستا ایفا کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها